Żyworódka (Kalanchoe Rosalina) pomarańczowa- don. 9 cm
Nr produktu: 6382311Opis produktu
Nr produktu: 6382311
Żyworódka (Kalanchoe Rosalina) pomarańczowa- don. 9 cm
Roślina z rodziny sukulentów liściowych, pochodząca z Afryki. Dekoracyjne kwiaty roślin zebrane w kwiatostany o kształcie baldachimów.
Stanowisko: słoneczne lub półcieniste
Podłoże: żyzne.
Podlewanie: wskazane systematyczne podlewanie i nawożenie.
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Kolor kwiatu: | Pomarańczowy |
| Nazwa botaniczna: | Kalanchoe |
| Preferowana temperatura (°C): | 21 °C |
| Jadalny: | Nie jadalne |
| Zapach: | Bez zapachu |
| Lokalizacja: | Jasny bez bezpośredniego słońca |
| Średnica doniczki: | 9 cm |
| Nawożenie: | Nawozić umiarkowanie |
| Zapotrzebowanie na wodę: | Mało |
| Aktualna wysokość rośliny: | 10 - 20 cm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 600 g |
| Wysokość: | 17,0 cm |
| Szerokość: | 10,8 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 10,8 cm |








