2021-02-25 11:51


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Zew Perlit ekspandowany 4 L 2-5 mm

Nr produktu: 6084073
  • Zapewnia optymalne nawodnienie gleby
  • Spulchnia i napowietrza system korzeniowy
  • Zwiększa efektywność działania nawozów
Opis produktu
7,49
1,87 zł / l

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

169 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6084073

Cechy

Perlit ekspandowany to naturalny środek dla każdego rodzaju podłoża. Stosowany również jako podłoże jednorodne w uprawach roślin. Zwiększa efektywność działania nawozów, a dzięki dużej porowatości optymalnie napowietrza system korzeniowy i zapewnia roślinom równomierne nawodnienie. Jest całkowicie ekologiczny, nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych ani sztucznych dodatków.

Zastosowanie

Perlit jest szczególnie polecany do skutecznego ukorzeniania roślin i do upraw hydroponicznych. Dzięki wysokiej odporności na warunki klimatyczne i procesy biochemiczne zachodzące w glebie jego działanie jest długotrwałe. Swoimi właściwościami przypomina inny środek-keramzyt ogrodniczy. Perlit ekspandowany przypomina wyglądem ziarna prażonej kukurydzy o ciemniejszej barwie.

Zalety

Perlit ogrodniczy dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Biorąc pod uwagę płynące z jego stosowania korzyści, to bardzo ekonomiczny zakup, który znacząco wpłynie na jakość roślin oraz na tempo ich wzrostu. Nie należy jednak stosować go tam, gdzie ma zostać wyłożona kora kamienna, wysypany piasek do piaskownicy lub też podłoże będzie zakryte w inny sposób.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Rodzaj:Pozostałe
Frakcja:2 - 5 mm
Kolor:Pozostałe kolory
Wymiary i waga (netto):
Waga:410 g
Wysokość:30,0 cm
Szerokość:20,0 cm
Głębokość / Grubość:8,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry