2021-02-27 10:19


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Zew Kamienie polne otoczaki 1000 kg 16 - 32 mm

Nr produktu: 2944296

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Żwir, grys i kamienie ozdobne

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 2944296

Cechy

Kamienie polne to pomysłowa i naturalna dekoracja do ogrodów, pozwalająca na skomponowanie ciekawych aranżacji. Polecane są do skalniaków, zieleńców, donic, ogrodów japońskich itp. Mogą także posłużyć do stworzenia ścieżek ogrodowych czy alejek. Inne ich zastosowanie to funkcja materiału budowlanego. W tym charakterze da się je wykorzystać jako podstawy ogrodzeń czy murków.

Zastosowanie

Kamienie polne mogą stać się elementem oczek wodnych. Użyte w większej ilości doskonale zastępują także korę ogrodową, mogą być też elementem wielu rozmaitych upiększeń. Sprawdzają się w połączeniach ze zwykłym piaskiem do piaskownicy, kruszywami itp. Wszystko zależy od planowanej aranżacji oraz terenu, na którym zostaną użyte. Kamienie polne mają różne rozmiary, dzięki czemu utworzona z nich powierzchnia nie jest monotonna, a bardzo zróżnicowana.

Zalety

Dostępne w atrakcyjnej cenie kamienie polne cechuje bardzo wysoka jakość. W przypadku zabrudzenia substancjami organicznymi można je skutecznie oczyścić, używając środków na bazie kwasów. Warto również zaimpregnować kamienie polne za olejem do klinkieru. Należy pamiętać, aby nie kłaść ich tam, gdzie będą używane środki do spulchniania i nawadniania gleby, jak perlit ekspandowany, ponieważ wyrastające rośliny będą niszczyć kompozycję.Produkt jest dostępny na indywidualne zamówienie klienta, skontaktuj się z doradcą w markecie.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Kamienie ozdobne
Frakcja:16 - 32 mm
Kolor:Pozostałe kolory
Wymiary i waga (netto):
Waga:1 000,0 kg

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry