2021-04-21 19:35


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Zew Gnejs kora kamienna opakowanie 20 kg 30 - 60 mm

Nr produktu: 6056170

  • Doskonale chroni glebę przed chwastami i utratą wilgoci
  • Nie ulega rozkładowi, nie wymaga uzupełnień
  • Nie jest rozwiewana przez wiatr
Opis produktu
22,99
1,15 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

22 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 6056170

Cechy

Kora kamienna to ozdobne kruszywo łamane, powstające na skutek kruszenia i dokładnego sortowania skał metamorficznych. Znakomicie nadaje się jako podsypka pod drzewa, krzewy, skalniaki itp. Kora kamienna gnejsowa charakteryzuje się niepowtarzalnymi kształtami i kolorami, dzięki czemu dodaje ogrodowi uroku i klasy. Jest wyjątkowo wygodnym materiałem do aranżacji terenów zielonych.

Zastosowanie

Kora kamienna gnejs doskonale chroni glebę przed chwastami i utratą wilgoci. Nie trzeba obawiać się, że zostanie rozwiana przez wiatr-jest wystarczająco ciężka, aby oprzeć się nawet silnym podmuchom. Choć nie są to ozdobne kamienie polne, kora kamienna gnejsowa posiada specyficzny wygląd, który dodaje estetyki miejscu jej zastosowania. Korę śmiało można łączyć z innymi rodzajami kamienia, szczególnie o owalnych kształtach, co także daje ciekawy efekt wizualny.

Zalety

Kamienna kora hamuje rozwój chwastów oraz dzikiej roślinności na terenach zielonych. Nie należy stosować jej w przypadku oczek wodnych (tu pomocą posłuży keramzyt ogrodniczy) ani kłaść na środki spulchniające i nawadniające glebę (jak perlit ekspandowany). Jej istotną cechą jest to, że nie ulega naturalnemu rozkładowi, więc nie trzeba jej z biegiem czasu uzupełniać.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Rodzaj:Kamienie ozdobne
Frakcja:30 - 60 mm
Wymiary i waga (netto):
Waga:20,0 kg
Wysokość:8,0 cm
Szerokość:33,0 cm
Głębokość / Grubość:45,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry