2020-09-27 14:47


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Zew Gnejs kora kamienna 1000 kg 30 - 60 mm

Nr produktu: 2944304
  • Idealny jako podsypka alejek, rabatek, opasek budynków
  • Dekoracyjny element tworzenia małej architektury miejskiej
  • Dodatek dekoracyjny do roślin doniczkowych
  • Produkt dostępny na zamówienie klienta
Opis produktu
 
559,00
0,56 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 2944304

Kora kamienna to ozdobne kruszywo łamane, powstające na skutek kruszenia i dokładnego sortowania skał metamorficznych. Znakomicie nadaje się jako podsypka pod drzewa, krzewy, skalniaki itp. Kora kamienna gnejsowa charakteryzuje się niepowtarzalnymi kształtami i kolorami, dzięki czemu dodaje ogrodowi uroku i klasy. Jest wyjątkowo wygodnym materiałem do aranżacji terenów zielonych.
Gnejs doskonale chroni glebę przed chwastami i utratą wilgoci. Nie trzeba obawiać się, że zostanie rozwiana przez wiatr-jest wystarczająco ciężka, aby oprzeć się nawet silnym podmuchom. Choć nie są to ozdobne kamienie polne, kora kamienna gnejsowa posiada specyficzny wygląd, który dodaje estetyki miejscu jej zastosowania. Korę śmiało można łączyć z innymi rodzajami kamienia, szczególnie o owalnych kształtach, co także daje ciekawy efekt wizualny.
Kamienna kora hamuje rozwój chwastów oraz dzikiej roślinności na terenach zielonych. Nie należy stosować jej w przypadku oczek wodnych (tu pomocą posłuży keramzyt ogrodniczy) ani kłaść na środki spulchniające i nawadniające glebę (jak perlit ekspandowany). Jej istotną cechą jest to, że nie ulega naturalnemu rozkładowi, więc nie trzeba jej z biegiem czasu uzupełniać.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry