2019-08-26 11:22


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Perlit ekspandowany 4 l

Nr produktu: 6084073
  • Zapewnia optymalne nawodnienie gleby
  • Spulchnia i napowietrza system korzeniowy
  • Zwiększa efektywność działania nawozów
Opis produktu
7,49
1,87 zł / l

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

63 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6084073

Cechy

Perlit ekspandowany to naturalny środek dla każdego rodzaju podłoża. Stosowany również jako podłoże jednorodne w uprawach roślin. Zwiększa efektywność działania nawozów, a dzięki dużej porowatości optymalnie napowietrza system korzeniowy i zapewnia roślinom równomierne nawodnienie. Jest całkowicie ekologiczny, nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych ani sztucznych dodatków.

Zastosowanie

Perlit jest szczególnie polecany do skutecznego ukorzeniania roślin i do upraw hydroponicznych. Dzięki wysokiej odporności na warunki klimatyczne i procesy biochemiczne zachodzące w glebie jego działanie jest długotrwałe. Swoimi właściwościami przypomina inny środek-keramzyt ogrodniczy. Perlit ekspandowany przypomina wyglądem ziarna prażonej kukurydzy o ciemniejszej barwie.

Zalety

Perlit ogrodniczy dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Biorąc pod uwagę płynące z jego stosowania korzyści, to bardzo ekonomiczny zakup, który znacząco wpłynie na jakość roślin oraz na tempo ich wzrostu. Nie należy jednak stosować go tam, gdzie ma zostać wyłożona kora kamienna, wysypany piasek do piaskownicy lub też podłoże będzie zakryte w inny sposób.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
pozostałe
frakcja:
2 - 5 mm
kolor:
pozostałe kolory

Wymiary i waga (netto):

Waga:
410 g
Wysokość:
30,0 cm
Szerokość:
20,0 cm
Głębokość / Grubość:
8,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry