2019-01-17 18:16
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kamienie polne 16 mm-32 mm pakowane 5 kg

Nr produktu: 1120260
  • Element dekoracyjny do oczek wodnych i skalniaków
  • Materiał budowlany
Opis produktu
 
8,49
1,70 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie, możliwe zamówienie czas dostawy 5-10 dni roboczych

Opis produktu

Nr produktu: 1120260

Cechy

Kamienie polne to pomysłowa i naturalna dekoracja do ogrodów, pozwalająca na skomponowanie ciekawych aranżacji. Polecane są do skalniaków, zieleńców, donic, ogrodów japońskich itp. Mogą także posłużyć do stworzenia ścieżek ogrodowych czy alejek. Inne ich zastosowanie to funkcja materiału budowlanego. W tym charakterze da się je wykorzystać jako podstawy ogrodzeń czy murków.

Zastosowanie

Kamienie polne mogą stać się elementem oczek wodnych. Użyte w większej ilości doskonale zastępują także korę ogrodową, mogą być też elementem wielu rozmaitych upiększeń. Sprawdzają się w połączeniach ze zwykłym piaskiem do piaskownicy, kruszywami itp. Wszystko zależy od planowanej aranżacji oraz terenu, na którym zostaną użyte. Kamienie polne mają różne rozmiary, dzięki czemu utworzona z nich powierzchnia nie jest monotonna, a bardzo zróżnicowana.

Zalety

Dostępne w atrakcyjnej cenie kamienie polne cechuje bardzo wysoka jakość. W przypadku zabrudzenia substancjami organicznymi można je skutecznie oczyścić, używając środków na bazie kwasów. Warto również zaimpregnować kamienie polne za olejem do klinkieru. Należy pamiętać, aby nie kłaść ich tam, gdzie będą używane środki do spulchniania i nawadniania gleby, jak perlit ekspandowany, ponieważ wyrastające rośliny będą niszczyć kompozycję.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
kamienie ozdobne
frakcja:
16 - 32 mm
kolor:
pozostałe kolory

Wymiary i waga (netto):

Waga:
5,1 kg
Wysokość:
6,5 cm
Szerokość:
21,5 cm
Głębokość / Grubość:
29,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry