2017-12-16 21:36
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Gnejs kora kamienna opakowanie 20 kgArt.Nr. 6056170

  • Doskonale chroni glebę przed chwastami i utratą wilgoci
  • Nie ulega rozkładowi, nie wymaga uzupełnień
  • Nie jest rozwiewana przez wiatr
Opis produktu
25,99
1,30 zł / kg

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

57 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6056170

Cechy

Kora kamienna to ozdobne kruszywo łamane, powstające na skutek kruszenia i dokładnego sortowania skał metamorficznych. Znakomicie nadaje się jako podsypka pod drzewa, krzewy, skalniaki itp. Kora kamienna gnejsowa charakteryzuje się niepowtarzalnymi kształtami i kolorami, dzięki czemu dodaje ogrodowi uroku i klasy. Jest wyjątkowo wygodnym materiałem do aranżacji terenów zielonych.

Zastosowanie

Kora kamienna gnejs doskonale chroni glebę przed chwastami i utratą wilgoci. Nie trzeba obawiać się, że zostanie rozwiana przez wiatr-jest wystarczająco ciężka, aby oprzeć się nawet silnym podmuchom. Choć nie są to ozdobne kamienie polne, kora kamienna gnejsowa posiada specyficzny wygląd, który dodaje estetyki miejscu jej zastosowania. Korę śmiało można łączyć z innymi rodzajami kamienia, szczególnie o owalnych kształtach, co także daje ciekawy efekt wizualny.

Zalety

Kamienna kora hamuje rozwój chwastów oraz dzikiej roślinności na terenach zielonych. Nie należy stosować jej w przypadku oczek wodnych (tu pomocą posłuży keramzyt ogrodniczy) ani kłaść na środki spulchniające i nawadniające glebę (jak perlit ekspandowany). Jej istotną cechą jest to, że nie ulega naturalnemu rozkładowi, więc nie trzeba jej z biegiem czasu uzupełniać.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
kamienie ozdobne
frakcja:
30 - 60 mm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
20,0 kg
Wysokość:
8,0 cm
Szerokość:
33,0 cm
Głębokość / Grubość:
45,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Ostatnio przeglądane

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry