2019-09-16 06:30


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Gnejs kora kamienna opakowanie 20 kg

Nr produktu: 6056170
 • Doskonale chroni glebę przed chwastami i utratą wilgoci
 • Nie ulega rozkładowi, nie wymaga uzupełnień
 • Nie jest rozwiewana przez wiatr
Opis produktu
25,99
1,30 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

18 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6056170

Cechy

Kora kamienna to ozdobne kruszywo łamane, powstające na skutek kruszenia i dokładnego sortowania skał metamorficznych. Znakomicie nadaje się jako podsypka pod drzewa, krzewy, skalniaki itp. Kora kamienna gnejsowa charakteryzuje się niepowtarzalnymi kształtami i kolorami, dzięki czemu dodaje ogrodowi uroku i klasy. Jest wyjątkowo wygodnym materiałem do aranżacji terenów zielonych.

Zastosowanie

Kora kamienna gnejs doskonale chroni glebę przed chwastami i utratą wilgoci. Nie trzeba obawiać się, że zostanie rozwiana przez wiatr-jest wystarczająco ciężka, aby oprzeć się nawet silnym podmuchom. Choć nie są to ozdobne kamienie polne, kora kamienna gnejsowa posiada specyficzny wygląd, który dodaje estetyki miejscu jej zastosowania. Korę śmiało można łączyć z innymi rodzajami kamienia, szczególnie o owalnych kształtach, co także daje ciekawy efekt wizualny.

Zalety

Kamienna kora hamuje rozwój chwastów oraz dzikiej roślinności na terenach zielonych. Nie należy stosować jej w przypadku oczek wodnych (tu pomocą posłuży keramzyt ogrodniczy) ani kłaść na środki spulchniające i nawadniające glebę (jak perlit ekspandowany). Jej istotną cechą jest to, że nie ulega naturalnemu rozkładowi, więc nie trzeba jej z biegiem czasu uzupełniać.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
kamienie ozdobne
frakcja:
30 - 60 mm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
20,0 kg
Wysokość:
8,0 cm
Szerokość:
33,0 cm
Głębokość / Grubość:
45,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 4 z 5
 • 5(0)
 • 4(1)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

4

Agata  (2018-10-04)

Dobra do akwarium

Co mi się podoba: Cena

Co mi się nie podoba: Wielkość

Świetnie można ją wykorzystać w aranżacjach akwariowych (po porządnym wypłukaniu), szkoda, że nie są sprzedawane większe kawałki.

1 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry