2020-04-01 08:12


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Gardena Zraszacz wahadłowy AquaZoom S

Nr produktu: 6516884
  • Zraszacz do nawadniania trawnika
  • Odpowiedni do obszarów od 9 do 150 m2
  • Gwarancja na 5 lat
Opis produktu
119,00

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

7 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6516884

Zraszacz do nawadniania trawnika


Zraszacz wahadłowy AquaZoom S marki Gardena do niezawodnego nawadniania trawnika. Odpowiedni do obszarów od 9 do 150 m zapewnia równomierne i precyzyjne nawadnianie bez tworzenia kałuż. Liczne możliwości konfiguracji zraszania wymagają jedynie użycia suwaka. Zasięg zraszania ustawić można w zakresie od 3 do 15 metrów, a szerokość od 3 do 10 metrów, z możliwością nawadniania tylko z jednej strony. Można także precyzyjnie wyregulować zasięg, dostosowując przepływ wody. Dzięki dwóm szerokim stopkom o nowoczesnym i efektownym wyglądzie, zraszacz jest zawsze stabilny.

Wysoka jakość wykonana


Wysokiej jakości materiały sprawiają, że AquaZoom jest odporny na mróz i promieniowanie UV. Dodatkową cechą potwierdzającą jakość jest oznaczenie Made in Germany i gwarancja na 5 lat, podkreślająca dużą trwałość zraszacza. To przydatne w ogrodzie narzędzie łatwo się czyści dzięki dyszom z miękkiego tworzywa. Aby je oczyścić, wystarczy przejechać po nich palcami, usuwając kamień, który mógł się tam osadzić. Przyłącze wodne wyposażono w filtr ze stali nierdzewnej, zapobiegający dostawaniu się zabrudzeń do AquaZoom S.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Rodzaj:Zraszacze wahadłowe
minimalna powierzchnia nawadniająca:9 m²
maksymalna powierzchnia nawadniająca:150 m²

Wymiary i waga (netto):

Waga:690g
Wysokość:8,5cm
Szerokość:49,0cm
Głębokość / Grubość:21,5cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry