2020-04-10 09:39


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.
Zamawiaj Online

Gardena Zraszacz wahadłowy Aqua S

Nr produktu: 6516918
  • Zraszacz wahadłowy do nawadniania roślin i trawników
  • Do powierzchni od 28 do 350 m2
  • Gwarancja na 5 lat
Opis produktu
84,99

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

27 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6516918

Zraszacz wahadłowy do nawadniania roślin i trawników


Zraszacz wahadłowy Aqua S marki Gardena dla zapewnienia trawnikowi i innym roślinom równomiernego i precyzyjnego nawadnianie bez tworzenia kałuż. Urządzenie przeznaczone jest do obszarów o powierzchni od 90 do 220 m2 i ustawia się go błyskawicznie. Wystarczy umieścić go na trawniku i za pomocą suwaka wybrać zakres z przedziału od 7 do 17 metrów. Szerokość zraszania przez Aqua S wynosi maks. 13 metrów. Po podłączeniu węża można włączyć wodę - rośliny zostaną niezawodnie podlane.

Wysoka jakość wykonania


Wytrzymałe tworzywo z metalowymi elementami zapewnia zraszaczowi stabilność. Warto przy tym zauważyć, że Aqua S jest odporny na mróz i promienie UV, co oznacza, że nie trzeba go za każdym razem chować po użyciu. Gwarancja producenta obejmująca 5 lat świadczy o najwyższej jakości. Równie proste jak użytkowanie jest czyszczenie urządzenia. Przyłącze wodne ma wbudowany filtr metalowy, który łatwo wyjmuje się po obróceniu przyłącza. Dla oczyszczenia wystarczy włożyć go pod bieżącą wodę. Jeżeli na dyszach zgromadzi się kamień, należy posłużyć się załączoną igłą: znajduje się ona z drugiej strony zraszacza, w nakrętce. Za jej pomocą można szybko odblokować dysze.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Rodzaj:Zraszacze wahadłowe
minimalna powierzchnia nawadniająca:90 m²
maksymalna powierzchnia nawadniająca:220 m²

Wymiary i waga (netto):

Waga:275g
Wysokość:8,0cm
Szerokość:39,5cm
Głębokość / Grubość:11,6cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry