2020-03-28 13:42


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Gardena Zraszacz wahadłowy Aqua L

Nr produktu: 6516934
  • Zraszacz wahadłowy do nawadniania trawnika
  • Zasięg od 8 do 18 metrów
  • Gwarancja na 5 lat
Opis produktu
 
145,00

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

niedostępny

Opis produktu

Nr produktu: 6516934

Zraszacz wahadłowy do Twojego ogrodu


Zraszacz wahadłowy Aqua L marki Gardena. Urządzenie obejmuje zasięgiem od 120 do 280 m2. Spośród innych zraszaczy wyróżniają go liczne funkcje i równomierne nawadnianie bez tworzenia kałuż. Produkt jest prosty w obsłudze i nie wymaga żadnej wiedzy technicznej. W każdym zraszaczu można indywidualnie ustawić zasięg między 8 a 18 metrów. Szerokość zraszania to maksymalnie 16 metrów, przy czym jest też możliwe nawadniania tylko jednej strony trawnika.

Doskonała jakość wykonania


Ponieważ Aqua L wiele czasu spędza pod gołym niebem, wykorzystano w nim wysokiej jakości tworzywa odporne na promieniowanie UV. Jest też mrozoodporny, na wypadek wiosennych przygruntowych przymrozków. Najwyższą jakość produktu potwierdza nie tylko gwarancja na 5 lat, ale także oznaczenie Made in Germany. Jak się można spodziewać, także czyszczenie zraszacza jest bardzo wygodne. Metalowy filtr wbudowany został w przyłącze wodne i można go wyjąć i opłukać pod bieżącą wodą. Wszelkie osady z kamienia można natomiast usunąć z dysz za pomocą specjalnej igły. Umieszczono ją pod nakrętką znajdującą się po drugiej stronie Aqua L.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Rodzaj:Zraszacze wahadłowe
minimalna powierzchnia nawadniająca:120 m²
maksymalna powierzchnia nawadniająca:280 m²

Wymiary i waga (netto):

Waga:400g
Wysokość:8,5cm
Szerokość:50,4cm
Głębokość / Grubość:11,7cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry