2020-12-03 02:08


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

4IQ Ogrodowy system zraszający 10m

Nr produktu: 3309978
  • Delikatne podlewanie
Opis produktu
99,99

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

5 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3309978

Nowość na rynku która dostarcza ludziom, roślinom dawkę delikatnej mgiełki wodnej. Po podłączeniu przy pomocy standardowej szybko-złączki z węża otrzymujemy bardzo delikatne nawilżenie w postaci mgiełki. Zestaw w długości całkowitej 10 metrów zawiera 8 dysz do produkcji rosy, wraz z kompletnym zestawem montażowym(paski łączące lub plastikowe trzymacze z gwoździem do zamontowania na stałe do konstrukcji drewnianych. System zraszający sprawdza się również doskonale w szklarniach. Połączony z system programowania czasowego może spełniać role automatycznego podlewania. Co ważne ilość wody i sposób jej podania jest dla roślin bardzo bezpieczny. System można również zastosować jako element zabawy dla dzieci. Odległości między mosiężnymi dyszami można zmniejszać przez docinanie rurki (w sytuacji kiedy dostarczanie mgły ma być intensywniejsze. Łączniki w bardzo prosty sposób można zdejmować i zakładać i pod docięciu wężyka można je montować bliżej siebie). Zestawy można ze sobą łączyć w celu uzyskania dłuższych linii bez konieczności posiadania jakichkolwiek narzędzi. Produkt występuje również w długości węża 10 metrów z 8 dyszami natryskującymi

Cechy


materiał: PE
- dysze spryskujące: 8 sztuk
- długość: 10 metrów
- możliwość łączenia: tak
- możliwość skracania: tak
- system mocujący: tak, mocowanie na gwoździki z obejmą lub spinka zatrzaskowa
- podłączenie: standardowy wąż ogrodowy

Wymiary i waga (netto):
Waga:1,00 kg
Wysokość:27,0 cm
Szerokość:33,5 cm
Głębokość / Grubość:26,5 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry