2020-10-23 14:06


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Znak zakaz wprowadzania psów

Nr produktu: 6075543
  • Wykonany z wysokiej jakości materiału
  • Trwały i czytelny nadruk
Opis produktu
3,99

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

18 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6075543

Znak "Zakaz wprowadzania psów" jest stosowany w celu zapobiegania szkodom oraz zanieczyszczeniom, jakie mogą spowodować czworonogi. Nie jest znakiem drogowym, jak np. znak zakaz parkowania. Stawia się go zazwyczaj na trawnikach oraz przy wejściach do obiektów, na teren szkół i przedszkoli, a także innych miejsc, jak np. parki miejskie, place zabaw czy tereny rekreacyjne. Można go też umieścić na drzwiach wejściowych do sklepu lub jego witrynie, gdzie oznacza zakaz wprowadzania psów do sklepu.

Zastosowanie

Znak "zakaz wprowadzania psów" firmy Brik jest wykonany z wysokiej jakości materiału, na który naniesiono trwały, czytelny nadruk w wyrazistych barwach. Jest on odporny na działanie promieni UV oraz warunków atmosferycznych, jak deszcz, śnieg, itp. Znaku tego mogą używać właściciele prywatnych posesji, a w przypadku terenów publicznych decyzję o jego umieszczeniu muszą wydać odpowiednie władze (np. rada osiedla, dzielnicy, itp.).

Zalety

Znak "zakaz wprowadzania psów" ma niewielkie rozmiary, jednak wystarczające, aby był widoczny. Jest wzorowany na znakach zakazu obowiązujących w ruchu drogowym. W przypadku, gdy zakaz nie dotyczy całego obszaru, można umieścić na znaku dodatkową tabliczkę informującą, która wyjaśni, gdzie wprowadzanie psów jest możliwe (np. do wydzielonych stref).

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Znaki zakazu
Wymiary i waga (netto):
Waga:6 g
Wysokość:10,0 cm
Szerokość:10,0 cm
Głębokość / Grubość:1 mm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry