2019-06-20 20:08


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Znak zakaz wprowadzania psów

Nr produktu: 6075543
  • Wykonany z wysokiej jakości materiału
  • Trwały i czytelny nadruk
Opis produktu
3,79

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

16 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6075543

Znak "Zakaz wprowadzania psów" jest stosowany w celu zapobiegania szkodom oraz zanieczyszczeniom, jakie mogą spowodować czworonogi. Nie jest znakiem drogowym, jak np. znak zakaz parkowania. Stawia się go zazwyczaj na trawnikach oraz przy wejściach do obiektów, na teren szkół i przedszkoli, a także innych miejsc, jak np. parki miejskie, place zabaw czy tereny rekreacyjne. Można go też umieścić na drzwiach wejściowych do sklepu lub jego witrynie, gdzie oznacza zakaz wprowadzania psów do sklepu.

Zastosowanie

Znak "zakaz wprowadzania psów" firmy Brik jest wykonany z wysokiej jakości materiału, na który naniesiono trwały, czytelny nadruk w wyrazistych barwach. Jest on odporny na działanie promieni UV oraz warunków atmosferycznych, jak deszcz, śnieg, itp. Znaku tego mogą używać właściciele prywatnych posesji, a w przypadku terenów publicznych decyzję o jego umieszczeniu muszą wydać odpowiednie władze (np. rada osiedla, dzielnicy, itp.).

Zalety

Znak "zakaz wprowadzania psów" ma niewielkie rozmiary, jednak wystarczające, aby był widoczny. Jest wzorowany na znakach zakazu obowiązujących w ruchu drogowym. W przypadku, gdy zakaz nie dotyczy całego obszaru, można umieścić na znaku dodatkową tabliczkę informującą, która wyjaśni, gdzie wprowadzanie psów jest możliwe (np. do wydzielonych stref).

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
znaki zakazu

Wymiary i waga (netto):

Waga:
6 g
Wysokość:
10,0 cm
Szerokość:
10,0 cm
Głębokość / Grubość:
1 mm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry