2018-01-23 17:04
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Znak zakaz wprowadzania psówArt.Nr. 6075543

  • Wykonany z wysokiej jakości materiału
  • Trwały i czytelny nadruk
Opis produktu
 
3,79

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

Zamów i odbierz w swoim markecie 

następnego dnia od godzinie 11 w markecie OBI Warszawa Puławska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Warszawa Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie, możliwe zamówienie czas dostawy 5-10 dni roboczych

Opis produktu

Nr produktu: 6075543

Znak "Zakaz wprowadzania psów" jest stosowany w celu zapobiegania szkodom oraz zanieczyszczeniom, jakie mogą spowodować czworonogi. Nie jest znakiem drogowym, jak np. znak zakaz parkowania. Stawia się go zazwyczaj na trawnikach oraz przy wejściach do obiektów, na teren szkół i przedszkoli, a także innych miejsc, jak np. parki miejskie, place zabaw czy tereny rekreacyjne. Można go też umieścić na drzwiach wejściowych do sklepu lub jego witrynie, gdzie oznacza zakaz wprowadzania psów do sklepu.

Zastosowanie

Znak "zakaz wprowadzania psów" firmy Brik jest wykonany z wysokiej jakości materiału, na który naniesiono trwały, czytelny nadruk w wyrazistych barwach. Jest on odporny na działanie promieni UV oraz warunków atmosferycznych, jak deszcz, śnieg, itp. Znaku tego mogą używać właściciele prywatnych posesji, a w przypadku terenów publicznych decyzję o jego umieszczeniu muszą wydać odpowiednie władze (np. rada osiedla, dzielnicy, itp.).

Zalety

Znak "zakaz wprowadzania psów" ma niewielkie rozmiary, jednak wystarczające, aby był widoczny. Jest wzorowany na znakach zakazu obowiązujących w ruchu drogowym. W przypadku, gdy zakaz nie dotyczy całego obszaru, można umieścić na znaku dodatkową tabliczkę informującą, która wyjaśni, gdzie wprowadzanie psów jest możliwe (np. do wydzielonych stref).

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
znaki zakazu

Wymiary i waga (netto):

Waga:
6 g
Wysokość:
10,0 cm
Szerokość:
10,0 cm
Głębokość / Grubość:
1 mm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry