2018-01-19 09:00
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Znak zakaz parkowaniaArt.Nr. 6075923

  • Wykonany z wysokiej jakości materiału
  • Trwały i czytelny nadruk
Opis produktu
19,99

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

7 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6075923

Znak "zakaz parkowania" jest jednym ze znaków zakazu używanych w ruchu drogowym. Określa go "Rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych", opublikowane w Dzienniku Ustaw 2002 nr 170 (poz. 1393). Znak ten informuje o braku możliwości zatrzymania się w danym miejscu. Jeśli nie ma pod nim tabliczki informacyjnej, obowiązuje do najbliższego skrzyżowania. Tabliczka natomiast może wyznaczać zakaz w konkretnej strefie lub na konkretnym odcinku trasy.

Zastosowanie

Znak "zakaz parkowania" firmy Brik jest wykonany z wysokiej jakości materiału, na który naniesiono trwały, czytelny nadruk w intensywnych barwach. Jest on odporny na działanie promieni UV oraz warunków atmosferycznych, jak deszcz, śnieg, itp. Wystarczy go tylko postawić, aby pełnił swoją rolę, informując o braku możliwości zaparkowania. Oczywiście to, gdzie można go umieścić, regulują odrębne przepisy oraz decyzje-podobnie jak w przypadku innych znaków, np. znaku "zakaz wprowadzania psów".

Ten znak drogowy ma kod B-36. Stawiany jest tam, gdzie nawet chwilowe zatrzymanie pojazdu może spowodować pogorszenie płynności ruchu lub wzrost zagrożenia bezpieczeństwa, a także w pobliżu obiektów specjalnych. Znak "zakaz parkowania" stosowany jest na ulicach układu podstawowego, trasach komunikacji zbiorowej oraz na wąskich ulicach jedno-i dwukierunkowych. Jego umieszczenie wpłwa na usprawnienie ruchu drogowego.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
znaki zakazu

Wymiary i waga (netto):

Waga:
139 g
Wysokość:
35,0 cm
Szerokość:
25,0 cm
Głębokość / Grubość:
1 mm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry