2020-10-23 13:42


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Znak zakaz parkowania

Nr produktu: 6075923
  • Wykonany z wysokiej jakości materiału
  • Trwały i czytelny nadruk
Opis produktu
18,99

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

17 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6075923

Znak "zakaz parkowania" jest jednym ze znaków zakazu używanych w ruchu drogowym. Określa go "Rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych", opublikowane w Dzienniku Ustaw 2002 nr 170 (poz. 1393). Znak ten informuje o braku możliwości zatrzymania się w danym miejscu. Jeśli nie ma pod nim tabliczki informacyjnej, obowiązuje do najbliższego skrzyżowania. Tabliczka natomiast może wyznaczać zakaz w konkretnej strefie lub na konkretnym odcinku trasy.

Zastosowanie

Znak "zakaz parkowania" firmy Brik jest wykonany z wysokiej jakości materiału, na który naniesiono trwały, czytelny nadruk w intensywnych barwach. Jest on odporny na działanie promieni UV oraz warunków atmosferycznych, jak deszcz, śnieg, itp. Wystarczy go tylko postawić, aby pełnił swoją rolę, informując o braku możliwości zaparkowania. Oczywiście to, gdzie można go umieścić, regulują odrębne przepisy oraz decyzje-podobnie jak w przypadku innych znaków, np. znaku "zakaz wprowadzania psów".

Ten znak drogowy ma kod B-36. Stawiany jest tam, gdzie nawet chwilowe zatrzymanie pojazdu może spowodować pogorszenie płynności ruchu lub wzrost zagrożenia bezpieczeństwa, a także w pobliżu obiektów specjalnych. Znak "zakaz parkowania" stosowany jest na ulicach układu podstawowego, trasach komunikacji zbiorowej oraz na wąskich ulicach jedno-i dwukierunkowych. Jego umieszczenie wpłwa na usprawnienie ruchu drogowego.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Znaki zakazu
Wymiary i waga (netto):
Waga:139 g
Wysokość:35,0 cm
Szerokość:25,0 cm
Głębokość / Grubość:1 mm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry