2020-02-16 22:18


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Franke Zlewozmywak 1-komorowy Scala 45 l stal nierdzewna len

Nr produktu: 5957519

W markecie OBIWarszawa-Puławska

niedostępny

Zlewozmywaki ze stali szlachetnej

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5957519

Franke Zlewozmywak 1-komorowy Scala jest wykonany ze stali nierdzewnej, z efektem typu len", widocznym na jego powierzchni. To znakomity model jednokomorowy z ociekaczem. Materiał, z którego jest zrobiony zlewozmywak, charakteryzuje się wysoką odpornością na uderzenia i zarysowania. Nie szkodzi mu również wysoka temperatura, co pozwala na długą eksploatację.

Montaż

Zlewozmywak nie posiada otworu na baterię kuchenną, więc może być zamontowany w dowolnym układzie. Zlewozmywak Scala 45 l marki Franke sprzedawany jest w komplecie z zestawem, w którym znajduje się syfon odpływowy i wszelkie inne elementy potrzebne do montażu, dzięki temu zlewozmywak jest gotowy do podłączenia od razu po zakupie.

Styl i elegancja

Zlewozmywak jednokomorowy Scala ma pojemność 45 l i dzięki swoim niedużym gabarytom świetne sprawdza się zarówno w małym aneksie kuchennym, jak i w dużej kuchni. Jego prosta, klasyczna forma pozwala na montowanie go w kuchniach urządzonych w nowoczesnym stylu, jak i w tych utrzymanych w klasycznych klimatach. Wraz z dobrze dobraną baterią kuchenną będzie służył przez długi czas.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
zlewozmywak 1- komorowy

Wymiary i waga (netto):

Waga:
2,50 kg
Wysokość:
49,0 cm
Szerokość:
78,0 cm
Głębokość / Grubość:
17,5 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry