2018-09-20 19:19
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Felder Pasta lutownicza z pędzlem 100g

Nr produktu: 5454111
  • Pasta nie musi być mieszana
  • Doskonałe właściwości wypełniające
  • Pozostałości całkowicie rozpuszczalne w zimnej wodzie
Opis produktu
32,99
32,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

31 produkty dostępne

Więcej produktów z tej serii

Opis produktu

Nr produktu: 5454111

Felder Pasta lutownicza z pędzlem 100 g posiada doskonałe właściwości wypełniające. Cechuje ją zawartość metalu nie mniejsza niż 60%. Zakres jej topnienia wynosi od 230 do 250°C. Sprzedawana jest w pojemniku z hermetycznym zamknięciem, które chroni przed dostaniem się do środka zanieczyszczeń, wody czy wilgoci. Do precyzyjnego nakładania służy znajdujący się w komplecie pędzelek.

Zastosowanie

Pasta lutownicza Cu-Rofix 3-Spezial S-Sn97Cu3 marki Felder przeznaczona jest do lutowania miękkiego rur miedzianych i kształtek rurowych w instalacjach wody zimnej, gorącej, pitnej i grzewczej. Spełnia wymogi DVGW, czyli Niemieckiego Stowarzyszenia Gazu i Wody, które ustala standardy techniczne i higieniczne dla bezpiecznego oraz pewnego zaopatrzenia w gaz i wodę. Pasta lutownicza przeznaczona jest dla osób zawodowo zajmujących się lutowaniem hydrauliki.

Pasta lutownicza Felder jest bardzo łatwa w użyciu i nie wymaga mieszania. Cechuje ją duża wydajność i atrakcyjna, przystępna dla każdego cena. Pozostałości pasty całkowicie rozpuszczają się w zimnej wodzie-można je bez problemu usunąć poprzez spłukanie. Pasta otrzymała znak jakości DVGW: DV-0101 AT 2247 (FI058). Jest ekonomicznym i praktycznym zakupem.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
pozostałe

Wymiary i waga (netto):

Waga:
100 g
Wysokość:
4,5 cm
Szerokość:
4,5 cm
Głębokość / Grubość:
4,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry