2018-01-19 16:39
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Felder Pasta lutownicza z pędzlem 100gArt.Nr. 5454111

  • Pasta nie musi być mieszana
  • Doskonałe właściwości wypełniające
  • Pozostałości całkowicie rozpuszczalne w zimnej wodzie
Opis produktu
32,99
32,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

19 produkty dostępne

Więcej produktów z tej serii

Opis produktu

Nr produktu: 5454111

Felder Pasta lutownicza z pędzlem 100 g posiada doskonałe właściwości wypełniające. Cechuje ją zawartość metalu nie mniejsza niż 60%. Zakres jej topnienia wynosi od 230 do 250°C. Sprzedawana jest w pojemniku z hermetycznym zamknięciem, które chroni przed dostaniem się do środka zanieczyszczeń, wody czy wilgoci. Do precyzyjnego nakładania służy znajdujący się w komplecie pędzelek.

Zastosowanie

Pasta lutownicza Cu-Rofix 3-Spezial S-Sn97Cu3 marki Felder przeznaczona jest do lutowania miękkiego rur miedzianych i kształtek rurowych w instalacjach wody zimnej, gorącej, pitnej i grzewczej. Spełnia wymogi DVGW, czyli Niemieckiego Stowarzyszenia Gazu i Wody, które ustala standardy techniczne i higieniczne dla bezpiecznego oraz pewnego zaopatrzenia w gaz i wodę. Pasta lutownicza przeznaczona jest dla osób zawodowo zajmujących się lutowaniem hydrauliki.

Pasta lutownicza Felder jest bardzo łatwa w użyciu i nie wymaga mieszania. Cechuje ją duża wydajność i atrakcyjna, przystępna dla każdego cena. Pozostałości pasty całkowicie rozpuszczają się w zimnej wodzie-można je bez problemu usunąć poprzez spłukanie. Pasta otrzymała znak jakości DVGW: DV-0101 AT 2247 (FI058). Jest ekonomicznym i praktycznym zakupem.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
pozostałe

Wymiary i waga (netto):

Waga:
100 g
Wysokość:
4,5 cm
Szerokość:
4,5 cm
Głębokość / Grubość:
4,5 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry