2021-05-16 17:34


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Invena Przedłużka GW/GZ chrom 1/2" x 10mm

Nr produktu: 6128045

  • Do montażu w instalacjach sieci wodociągowych i C.O.
  • Max. ciśnienie robocze 1 MPa
  • Maksymalna temperatura robocza 95 st.
Opis produktu
7,99
7,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

40 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 6128045

Cechy

Przedłużka GW/GZ o średnicy 13 mm (1/2") i długości 10 mm to złączka mosiężna. Sprawuje się doskonale pod maksymalnym ciśnieniem roboczym 1 MPa oraz temperaturą do 95°C. Wysoka jakość wykonania zapewnia bezawaryjną, długoterminową eksploatację przedłużki, a co za tym idzie - wydajne i bezproblemowe korzystanie z instalacji, w której jest wykorzystywana.

Zastosowanie

Przedłużka GW/GZ jest stosowana do montażu w instalacjach sieci wodociągowych, a także centralnego ogrzewania. Daje możliwość łączenia elementów o niejednorodnych kształtach oraz wymiarach (jak np. rury miedziane). Pozwala to na sprawne ułożenie instalacji - zarówno całkowicie nowej, jak i już istniejącej, w której wymienia się rury - oraz wydajne jej stosowanie na co dzień.

Zalety

Przedłużka GW/GZ to niewielki element, którego właściwości praktycznych nie sposób nie docenić. Używana zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak i budynkach użyteczności publicznej i gospodarczych. Mimo swojej wysokiej jakości dostępna jest w bardzo przystępnej cenie. Dlatego nawet przy tworzeniu dużej instalacji, koszty złączek do niej będą bardzo ekonomiczne.

Wymiary i waga (netto):
Waga:31 g
Wysokość:2,5 cm
Szerokość:2,0 cm
Głębokość / Grubość:2,5 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry