2020-08-12 17:06


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Zioła XXL wys. 50-80cm

Nr produktu: 3128741

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Zioła kulinarne

Opis produktu

Nr produktu: 3128741

Zioła XXL wys. 50-80cm do wyboru dwa gatunki: Rozmaryn i Lawenda
Aromatyczny krzew o wiecznie zielonych pędach. Starsze pędy są zdrewniałe, młodsze zielne. Liście rozmarynu są drobne, błyszczące, ciemnozielone. Wyglądem przypominają igły cisa. Kwiaty są drobne, niebieskofioletowe, jasnoniebieskie lub białe, zebrane w niewielkie groniaste kwiatostany na skróconych pędach. Liście rozmarynu mocno pachną. Roślina wytwarza dość silny system korzeniowy. Pora kwitnienia: koniec marca - początek czerwca.
Uprawa: Roślina jest dość łatwa w uprawie pod warunkiem, że zdecydujemy się na uprawę doniczkową. Jest odporny na choroby i szkodniki. Dobrze znosi suszę. Podłoże próchnicze, bogate w wapń, niezbyt wilgotne, z tendencją do szybkiego nagrzewania się. Stanowisko: Słoneczne, zaciszne i ciepłe.
Lawenda to zimozielony, nieduży gęsty krzew. Posiada wąskie ozdobne, srebrzyste listki i kwiaty zebrane w kłosy. Lawenda w ogrodzie wygląda bardzo dekoracyjnie, a jej pielęgnacja nie jest trudna. Podpowiadamy, jakie są najważniejsze zasady dotyczące uprawy lawendy. Lawenda kwitnie od czerwca do października. Rośliny mają zwarty pokrój krzaczastej kępy, rosną do wysokości 45-50 cm. Lawenda swój kształt zawdzięcza przycinaniu. Lawenda w ogrodzie nadaje się na obwódki ścieżek, rabaty, tarasy i balkony, ogródki skalne. Lawenda potrzebuje słonecznego miejsca i dobrze zdrenowanego, przepuszczalnego podłoża, najlepiej z dużą zawartością wapnia. Lawenda potrzebuje słonecznego miejsca.

Wymiary i waga (netto):
Waga:5,0 kg

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry