2020-11-27 15:52


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Salvia nemorosa mix wys. 30cm don. 13cm

Nr produktu: 5469689
  • Łatwa w uprawie
  • Stanowisko: słoneczne
Opis produktu
 
15,99
14,54 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 5469689

Inaczej szałwia omszona, ma fioletowo-niebieskie kwiatki i wyrównany, zwarty pokrój. Odmiana ta jest jedną z niższych odmian szałwii, rośnie na wysokość około 40 cm. Kwitnienie tej rośliny trwa od czerwca do sierpnia. Idealnie nadaje się do ozdoby, możemy posadzić ją w ogródku z innymi kwiatkami czy w donicach na balkonach i tarasach. Roślina jest mało wymagająca. Dobrze czuje się na stanowiskach nasłonecznionych i półcienistych. Tworzy półkuliste kępy, liście jej są pomarszczone, na krótkich ogonkach. Gleba, na której rośnie powinna być lekko wilgotna, żyzna i przepuszczalna. Kiedy będziemy przycinać ją regularnie, będzie kwitła aż do jesieni. Szałwia jest mrozoodporna i wytrzymała na suszę oraz odporna na szkodniki i ulewne deszcze.

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry