2021-01-18 12:02


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kronen Podłoże uniwersalne bez torfu 40 L

Nr produktu: 6506810
  • Uniwersalna ziemia bez torfu
  • Z zawartością włókien drzewnych Ecofibrex oraz chipsów kokosa
  • Bogata ilość substancji odżywczych
  • Pojemność 40 l
Opis produktu
23,99
0,60 zł / l

Cena zawiera VAT 8%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

118 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6506810

Uniwersalna ziemia bez torfu o pojemności 40 l marki Kronen. To wysokiej jakości produkt z zawartością włókien drzewnych Ecofibrex oraz chipsów kokosów, które są elementami odpowiedzialnymi za strukturę, drenaż i kompost roślin. Mają one bogatą ilość substancji odżywczych oraz pełnią rolę strukturalno-wypełniającą. Ze względu na zawartość i wysoką aktywność mikroorganizmów glebowych kompost jest stałym źródłem humusu w podłożu, łatwo dostępnym dla roślin w czasie wegetacji. Dodatkowo podłoże jest wzbogacone o glinkę wulkaniczną, która ma właściwości magazynujące oraz buforowe. Ziemia zawiera niewielką dawkę startową nawozu mineralnego, który wspomaga aklimatyzację roślin w nowym podłożu. Przeznaczona jest do sadzenia i przesadzania szerokiego spektrum roślin (z wyjątkiem roślin kwasolubnych) w ogrodzie, na tarasach i balkonach. Posadzone w nim rośliny doskonale rosną, a warzywa dają dobre plony.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Zakres:Ogród/zewnątrz
Torf:Bez torfu
Wymiary i waga (netto):
Wysokość:80,0 cm
Szerokość:60,0 cm
Głębokość / Grubość:10,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry