2021-06-13 08:10


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Sobex Zrębki Wzniesiona Grządka 50 L

Nr produktu: 6458624

  • Zrębki przeznaczone do wzniesionych grządek
  • 100% z drewna iglastego
  • Drenaż odprowadzający nadmiar wody z podłoża
  • Do uprawy ziół, warzyw, krzewów owocowych oraz większości roślin ozdobnych
  • Pojemność 50L
Opis produktu
14,49
0,29 zł / l

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

49 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 6458624

Samodzielna uprawa warzyw, owoców i roślin to nie tylko ekologiczne rozwiązanie ale i też satysfakcja z uzyskanych plonów oraz wpływ na zdrowie. Nie musisz posiadać dużego ogrodu, by czerpać przyjemność z plonów. Jednym z takich rozwiązań są podwyższone grządki, których zalety wymieniamy w kartach produktów.

Decydując się na uprawę warzyw, owoców lub roślin we wzniesionych grządkach na balkonie, tarasie, czy ogrodzie potrzebujesz odpowiedniego podłoża, które zapewni doskonały wzrost i zapewni wszelkie potrzebne do rozwoju składniki odżywcze.

Zrębki Wzniesiona Grządka 50 L

Zrębki naturalne to bardzo dobra warstwa izolacyjna od gruntu, chroniąca rośliny przed szkodliwym wpływem niskich temperatur, a także zapewnia odprowadzenie wody i przewietrzanie podłoża. Trwałość zrębek wynosi od 2 do 3 lat, po upływie tego okresu zaleca się ich wymianę.

Zrębki otrzymuje się w procesie rozdrobnienia drewna i głównie wykorzystuje się, jako paliwo lub surowiec do produkcji pelletów i brykietów. Jednakże posiada także szerokie zastosowanie w ogrodnictwie. Ściółkowanie ogrodu za pomocą zrębek sprawia, że gleba staje się bardziej urodzajna.

Zrębki chronią uprawy przed zachwaszczeniem, utrzymują stała temperaturę podłoża, tym samym latem nie dopuszczają do przegrzania, ochładzając glebę, a zimą ogrzewają dzięki czemu rośliny odporne są na niskie temperatury. Ponadto zrębki ograniczają utratę wody z gleby i sprzyjają rozwojowi makroorganizmów, do których należą m.in. dżdżownice. Dżdżownice użyźniają glebę w składniki pokarmowe, dzięki czemu rośliny lepiej rosną.

zrębki wzniesiona grządka
Jak wykorzystać zrębki z drewna iglastego

Zrębki z drewna iglastego w przeciwieństwie do zrębków z drzewa liściastego nie zawierają garbników, które hamują wzrost roślin. Zrębki można z powodzeniem stosować podczas uprawy truskawek, malin lub poziomek, ponieważ ograniczają one bezpośredni kontakt z glebą, nie brudząc roślin. Ściółkowanie ogrodu za pomocą zrębek z drewna iglastego wpływa na jego estetykę. Polecamy stosować zrębki szczególnie pod magnolię, iglaki, rododendron lub winorośle, np. borówki i maliny.

Wymiary i waga (netto):
Waga:19,0 kg
Wysokość:74,0 cm
Szerokość:40,0 cm
Głębokość / Grubość:15,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 2 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry