2021-01-27 02:07


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Sobex Podłoże Wzniesiona Grządka 50 L

Nr produktu: 6458657
  • Podłoże wieloskładnikowe
Opis produktu
16,99
0,34 zł / l

Cena zawiera VAT 8%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

199 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6458657

ZIEMIA WZNIESIONA GRZĄDKA

- podłoże wieloskładnikowe, zawierające torf, biokompost, kwasy humusowe i mikroelementy i ZRĘBKI WZNIESIONA GRZĄDKA- naturalne zrębki iglaste zapewniające odpowiedni drenaż. Zrębki naturalne to bardzo dobra warstwa izolacyjna od gruntu chroniąca rośliny przed szkodliwym wpływem niskich temperatur, zapewnia odprowadzenie wody i przewietrzenie podłoża. Trwałość zrębek wynosi od 2 do 3 lat. Po tym okresie zaleca się ich wymianę.WZNIESIONA GRZĄDKA to oryginalne rozwiązanie, które staje się coraz częściej wykorzystywane już nie tylko w przydomowych ogródkach na wsi, ale tego typu uprawy z powodzeniem można przenieść do aglomeracji miejskich. WZNIESIONA GRZĄDKA, jako alternatywa dla tradycyjnej rabaty ogrodowej, tworzy odpowiedni dla roślin mini ekosystem, umożliwiający uprawy zarówno warzyw, ziół jak i kwiatów ozdobnych. Elementami konstrukcyjnymi WZNIESIONEJ GRZĄDKI jest drewniana skrzynia.

Wymiary i waga (netto):
Waga:23,5 kg
Wysokość:77,0 cm
Szerokość:40,0 cm
Głębokość / Grubość:15,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry