2021-04-23 10:54


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Athena Podłoże do storczyków 5 L

Nr produktu: 5333265

  • Mieszanka torfu wysokiego i kory pinii
  • Gotowe podłoże do większości gatunków orchidei
  • Zapewnia odpowiednie nawodnienie i napowietrzenie
Opis produktu
8,99
1,80 zł / l

Cena zawiera VAT 8%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

87 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5333265

Cechy

Podłoże do storczyków marki Athena to gotowa do użycia mieszanka. Dzięki pulchnej strukturze torfu wysokiego i zawartości kory pinii do korzeni orchidei dostaje się dużo powietrza i rośliny chronione są przed nadmierną ilością wilgoci. Ponadto zostają zaopatrzone we wszystkie potrzebne środki odżywcze, magnez i pierwiastki śladowe, co daje im najlepsze warunki dla naturalnego i zdrowego rozwoju.

Zastosowanie

Zgodnie ze swoją nazwą, podłoże do storczyków przeznaczone jest dla tych właśnie gatunków kwiatów. Doskonale nadaje się do większości gatunków orchidei, pozwalając na wyhodowanie pięknych i zdrowych kwiatów. Ziemia do storczyków firmy Athena zapewnia im optymalny poziom nawodnienia i napowietrzenia. Zalecana także do sadzenia i przesadzania w doniczkach orchidei pokojowych.

Zalety

Kora do storczyków to dobry sposób na wyhodowanie doskonale prezentujących się kwiatów. A ponieważ za podłoże do storczyków cena jest bardzo przystępna, warto zaopatrzyć się w nie nawet na zapas. Podobnie jak nawóz do innych roślin, także podłoże znacznie ułatwia sadzenie i hodowanie kwiatów, przynosząc z biegiem czasu rewelacyjne efekty.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Zawartość opakowania:5 l
Wymiary i waga (netto):
Waga:1,22 kg
Wysokość:7,0 cm
Szerokość:20,0 cm
Głębokość / Grubość:32,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry