2018-01-22 15:39
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Athena Podłoże do storczyków 5 lArt.Nr. 5333265

 • Mieszanka torfu wysokiego i kory pinii
 • Gotowe podłoże do większości gatunków orchidei
 • Zapewnia odpowiednie nawodnienie i napowietrzenie
Opis produktu
7,49
1,50 zł / l

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 8%

W markecie OBI Warszawa Puławska

81 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5333265

Cechy

Podłoże do storczyków marki Athena to gotowa do użycia mieszanka. Dzięki pulchnej strukturze torfu wysokiego i zawartości kory pinii do korzeni orchidei dostaje się dużo powietrza i rośliny chronione są przed nadmierną ilością wilgoci. Ponadto zostają zaopatrzone we wszystkie potrzebne środki odżywcze, magnez i pierwiastki śladowe, co daje im najlepsze warunki dla naturalnego i zdrowego rozwoju.

Zastosowanie

Zgodnie ze swoją nazwą, podłoże do storczyków przeznaczone jest dla tych właśnie gatunków kwiatów. Doskonale nadaje się do większości gatunków orchidei, pozwalając na wyhodowanie pięknych i zdrowych kwiatów. Ziemia do storczyków firmy Athena zapewnia im optymalny poziom nawodnienia i napowietrzenia. Zalecana także do sadzenia i przesadzania w doniczkach orchidei pokojowych.

Zalety

Kora do storczyków to dobry sposób na wyhodowanie doskonale prezentujących się kwiatów. A ponieważ za podłoże do storczyków cena jest bardzo przystępna, warto zaopatrzyć się w nie nawet na zapas. Podobnie jak nawóz do innych roślin, także podłoże znacznie ułatwia sadzenie i hodowanie kwiatów, przynosząc z biegiem czasu rewelacyjne efekty.

Dane produktu

Atrybuty produktu

zawartość opakowania:
5 l

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,22 kg
Wysokość:
7,0 cm
Szerokość:
20,0 cm
Głębokość / Grubość:
32,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 4 z 5
 • 5(0)
 • 4(1)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

4

Katarzyna (2016-12-13)

dobre

Mój storczyk po kwitnieniu wypuścił keiki (czym oczywiście bardzo mnie ucieszył), trzeba więc było zainwestować w podłoże, które całkowicie mnie zadowoliło. Nowa roślina ukorzeniła się z powodzeniem i teraz kwitnie :)

3 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Sprawdź dostępność w markecie
 • Szeroki wybór produktów
do góry