2020-04-10 09:29


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.
Zamawiaj Online

OBI Living Garden Zestaw balkonowy Olea Mini Compact z technorattanu 3-częściowy

Nr produktu: 6397673

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

niedostępny

Zestawy wypoczynkowe

Opis produktu

Nr produktu: 6397673

Zestaw mebli Olea Compact tworzy przyjemne miejsce do siedzenia, do relaksującego grillowania i miłych rozmów z gośćmi. Naturalny piaskowy kolor mebli sprawia, że dobrze współgrają z każdą przestrzenią. Wykonane z ręcznie tkanego poliratanu z ramką stalową przekonują swoją stabilnością, odpornością na wiatr i warunki atmosferyczne oraz łatwością pielęgnacji. Szare wygodne nakładki oraz poduszki do siedzenia i pod plecy zapewniają wysoki komfort i zachęcają do relaksu. W szczegółach zestaw balkonowy składa się z 2 foteli narożnych, o wymiarach ok. 64,5 x 65 x 62 cm (wys. x szer. x głęb.), 2 stolików o wymiarach ok. 31,5 x 55 x 55 cm każdy (wys. x szer. x głęb.), stołu o wymiarach ok. 51,5 x 41 x 62 cm (wys. x szer. x gł.) oraz 2 x poduszek na plecy.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Rodzaj:Kompletne grupy salonów
Materiał:rattan (technorattan)

Arkusze danych produktowych

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry