2020-04-07 03:58


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.
Zamawiaj Online

OBI Living Garden Komplet mebli Rosetown z technorattanu 3-częściowy

Nr produktu: 6397624

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

niedostępny

Zestawy wypoczynkowe

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6397624

Zestaw balkonowy Rosetown tworzy przytulną atmosferę na Twoim balkonie lub tarasie. Zaprasza do relaksu i odpoczynku, a jednocześnie oferuje mnóstwo miejsca na wspólny posiłek. Meble wykonane są z ręcznie tkanego poliratanu z aluminiową ramą. Zastosowane materiały są łatwe do czyszczenia i odporne na wiatr i pozostałe warunki atmosferyczne. Stół wyposażony jest w szklany blat, który łatwo wyczyścić i pielęgnować. Beżowe pokrowce i poduszki zapewniaja komfort siedzenia i jeszcze większą przytulność. Zestaw balkonowy składa się z: 2 foteli o wymiarach ok. 88 x 60 x 66 cm (wys. x szer. x głęb.) 1 x stołu o wymiarach ok. 75 x 69 x 69 cm (wys. x szer. x gł.) i 2 poduszek do siedzenia.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Rodzaj:Kompletne grupy salonów
Materiał:rattan (technorattan)

Arkusze danych produktowych

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry