2020-04-08 07:41


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.
Zamawiaj Online

OBI Living Garden Komplet mebli Greenbush 5-częściowy akacja

Nr produktu: 6397566

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

niedostępny

Zestawy wypoczynkowe

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6397566

Pięcioczęściowy zestaw wypoczynkowy Greenbush jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Korzystanie z niego zapewni wiele relaksujących chwil. Dwa fotele i kanapa 2-osobowa oferują mnóstwo miejsca do odpoczynku dla maksymalnie czterech osób. Duży i mały stół tworzą warunki na mniejsze i bardziej kameralne przyjecią w ogrodzie. Ich prosty design współgra z wieloma stylami, od nowoczesnego po rustykalny. Wykonany z drewna akacjowego z certyfikatem FSC, zestaw wypoczynkowy charakteryzuje się szczególnie wysoką wytrzymałością. Odznacza się również trwałością i odpornością na działanie różnych warunków atmosferycznych. Częścią wyposażenia są również nakładki na fotele i wygodne poduszki w kolorze taupe.W szczegółach, grupa mebli ogrodowych składa się z kanapy dwuosobowa o wymiarach ok. 71,5 x 160 x 75 cm (wys. x szer. x gł.) 2 x fotele o wymiarach ok. 71,5 x 75 x 75 cm (wys. x szer. x gł.) 1 x duży stół o wymiarach ok. 40 x 60 x 60 cm (wys. x szer. x gł.) 1 x stół mały o wymiarach ok. 40 x 40 x 40 cm (wys. x szer. x d)4 x poduszki na plecy

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Rodzaj:Kompletne grupy salonów

Arkusze danych produktowych

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry