2020-12-02 08:28


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Zestaw wierteł SDS plus 4-częściowy

Nr produktu: 4751046
  • Uchwyt SDS Plus
  • Średnica wiercenia: 5 mm, 6 mm, 8 mm i 10 mm
  • Optymalne wyposażenie podstawowe
Opis produktu
21,99
21,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

14 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 4751046

Cechy

Wszystkie wchodzące w jego skład zestawu LUX wiertła są wykonane ze stali narzędziowej ze specjalnie obrobionymi powierzchniami spiralnymi. Rozwiązanie to zapewnia optymalne odprowadzanie urobku na zewnątrz otworu. Taki profil wiertła znacznie zwiększa jego żywotność i gwarantuje lepszy komfort pracy. Zestaw składa się z wierteł o średnicach 5 mm, 6 mm, 8 mm i 10 mm.

Zastosowanie

Zestaw wierteł do betonu stanowi wyposażenie podstawowe do wiercenia w takich materiałach, jak:

  • mur,
  • kamień,
  • beton,
  • żelbeton.

Zestaw wierteł SDS plus jest przeznaczony przede wszystkim do młotowiertarek i młotów udarowych w zastosowaniach profesjonalnych, a zwłaszcza tam, gdzie często zachodzi potrzeba wiercenia twardych materiałów i powierzchni. Chwyt SDS składa się z dwóch owalnych wgłębień, które służą do mocowania narzędzia.

Zalety

Każde wchodzące w skład zestaw wiertło SDS posiada pionowe nacięcia. Umożliwiają one szybkie zamocowanie i demontaż narzędzia. Ich niewątpliwe zalety to duża wytrzymałość, odporność na zużycie oraz odprowadzanie urobku na zewnątrz, co eliminuje potrzebę przerywania pracy na czyszczenie tworzonego otworu. Komplet wierteł SDS plus to duże możliwości w bardzo przystępnej cenie.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Gniazdo:SDS Plus

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry