2018-12-13 07:30
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Ellix Zestaw wierteł i przecinaków SDS-Plus 13-częściowy

Nr produktu: 4914362
  • Przecinaki i wiertła
  • W praktycznej skrzynce aluminiowej
Opis produktu
87,99
87,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

7 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 4914362

Zestaw dłut i wierteł SDS Plus, marki Ellix, 13-częściowy.
W skład zestawu wchodzi:
1. Dziewięć wierteł widiowych do betonu o wymiarach 6 mm x 160 mm, 8 mm x 160 mm, 10 mm x 160 mm, 8 mm x 210 mm, 10 mm x 210 mm, 12 mm x 210 mm, 10 mm x 260 mm, 12 mm x 260 mm i 14 mm x 260 mm.
Wytrzymałe wiertła wykonane są ze stali narzędziowej. Posiadają ostrza z węglików spiekanych, z trójkątnym stożkiem, ułatwiającym punktowe nawiercanie. Takie rozwiązanie gwarantuje bardzo precyzyjne wykonywanie otworów.
Wiertła umożliwiają wiercenie otworów przelotowych w betonie, cegle, gipsie, kamieniu naturalnym i sztucznym oraz w innych materiałach budowlanych.
2. Dłuto szpicak - przecinak ze szpicem sześciokątnym do dłutowania w betonie, kamieniu, klinkierze, płytkach i cegle.
3. Przecinak płaski - dłuto do kucia, skuwania płytek i tynków oraz do dokonywania wyburzeń w ścianach z betonu, z cegieł i z kamienia.
4. Przecinak łopatkowy płaski - dłuto do kucia, skuwania, przecinania wszystkich rodzajów materiałów budowlanych. Idealnie nadaje się do skuwania starych płytek ceramicznych.
5. Dłuto bruzdownica - wydrążony przecinak do wykuwania bruzd w ścianach, np. w celu umieszczenia przewodów, rur itp. Nadaje się do typowych materiałów budowlanych.
Profil SDS Plus, w który wyposażone są wszystkie narzędzia, umożliwia mocowanie we wszystkich urządzeniach z funkcją kucia i z uchwytem SDS Plus. Pionowe nacięcia ułatwiają szybkie zamocowanie i demontaż narzędzia.
Zestaw dłut i wierteł umieszczony jest w praktycznej, solidnej aluminiowej skrzynce.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Nadaje się do:
Betonu
Gniazdo:
SDS Plus

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry