2019-02-16 08:24
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Lavita Zestaw podtynkowy Capri z deską wolnoopadającą

Nr produktu: 2825586
  • Deska sedesowa wolnoopadająca w komplecie
  • Chromowany przycisk z funkcją spłukiwania 3 l / 6 l
  • 10 lat gwarancji na stelaż
Opis produktu
 

Cena zawiera VAT 23%

Opis produktu

Nr produktu: 2825586

Cechy

Zestaw podtynkowy Capri marki Lavita wyposażony jest w funkcję spłukiwania 3 l/6 l, co pozwala na oszczędne zużycie wody. Posiada też deskę wolnoopadającą. Wewnętrzny kołnierz miski został usunięty, przez co miejsca, gdzie mogłyby gromadzić się brud, kamień, zarazki i bakterie, zostały wyeliminowane. Dzięki temu toaleta pozostaje na dłużej czysta.

Zastosowanie

Zestaw renomowanej marki Lavita sprawdzi się doskonale zarówno w domu i mieszkaniu prywatnym, jak i w toaletach w galeriach handlowych, restauracjach i pubach, a także szpitalach czy placówkach edukacyjnych. Jest przeznaczony do zabudowy lekkiej.

W zestawie znajdują się:
stelaż polskiej produkcji
miska podwieszana bezkołnierzowa
twarda deska wolnoopadająca z systemem łatwego wypinania, chromowany przycisk dwudzielny
mata wygłuszająca.

Zalety

Wyprodukowany przez Lavitę stelaż podtynkowy Capri jest wykonany z najwyższej klasy materiałów, dzięki czemu daje gwarancję długiej, bezawaryjnej eksploatacji. Choć zalicza się do produktów doskonałej jakości, jest dostępny w wyjątkowo przystępnej cenie. Producent udziela 10 lat gwarancji na ramę.

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry