2021-04-18 19:59


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Grohe Zestaw podtynkowy WC Senner Rimless z deską wolnoopadającą

Nr produktu: 3201589

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Zestawy WC

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 3201589

Grohe Zestaw podtynkowy WC Senner Rimless z deską wolnoopadającą

Zestaw podtynkowy Grohe Senner Rimless to praktyczne rozwiązanie wraz ze wszystkimi niezbędnymi elementami. Zestaw podtynkowy to coraz bardziej popularne rozwiązanie, które sprawdza się w każdej łazience i toalecie. Dzięki ukryciu mechanizmu pod tynkiem produkt zajmuje mniej miejsca niż typowy kompakt WC, co pozwala zyskać więcej wolnej powierzchni w niewielkich pomieszczeniach. Zestaw podtynkowy Grohe Senner Rimless to rozwiązanie estetyczne i higieniczne - widoczny jest jedynie elegancki przycisk w kolorze chromu oraz miska toaletowa. Nowoczesne wzornictwo i smukła linia ceramiki sprawdzą się zarówno w domowej łazience, jak i w obiektach biurowych lub hotelowych. Dzięki bezkołnierzowemu systemowi spłukiwania łatwo i skutecznie można utrzymać toaletę w czystości. Twarda wolnoopadająca deska sedesowa posiada opcję wypinania oraz cechuje się bardzo dużą wytrzymałością. Jakość ceramiki Grohe i solidna instalacja na stalowej ramie zapewnia wiele lat bezawaryjnej eksploatacji. W skład zestawu wchodzą przyłącza do wody, mocowania ścienne i dwudzielny przycisk spłukujący 3/6 litra z możliwością motażu w pionie lub poziomie oraz funkcją START&STOP. Rama umieszczona jest na regulowanych nóżkach, dlatego można wygodnie dopasować wysokość zawieszenia miski sedesowej, do wymagań użytkowników toalety, a maksymalne obciążenie to nawet 400 kg. Zestaw podtynkowy WC Senner Rimless wyposażony jest w spłuczkę z możliwością regulacji spłukiwanej wody - od 3 do 9 litrów oraz ochroną antyroszeniową.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Typ:wiszące

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry