2020-02-27 22:07


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Grohe Stelaż WC podtynkowy Solido-P

Nr produktu: 5806393
  • Funkcja spłukiwania 3 l / 6 l
  • Szerokość: 50 cm
  • Regulowana odległość od ściany: 145 mm - 230 mm
Opis produktu
549,00
549,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

5 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5806393

Cechy

Stelaż WC podtynkowy Solido-P marki Grohe jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje jego długą i bezawaryjną eksploatację. Wyposażony jest w chromowany przycisk Start i zbiornik z funkcją spłukiwania 3 l/6 l, która pozwala na oszczędne zużycie wody. Dodatkowo stelaż podtynkowy Grohe Solido posiada system regulowania odległości od ściany w zakresie od 145 mm do 230 mm i wysokości w zakresie od 1130 mm do 1330 mm.

Zastosowanie

Stelaż podtynkowy Grohe Solido jest przeznaczony do zabudowy lekkiej i montażu przyściennego lub montażu w ścianie szkieletowej. Sprawdza się zarówno w domu i mieszkaniu prywatnym, jak i miejscach użyteczności publicznej, jak toalety restauracji, centrów handlowych, a także szpitali, urzędów, placówek edukacyjnych itp. Posiada pneumatyczny zawór odpływowy z trzema funkcjami: dwupojemnościowe spłukiwanie, Start/Stop lub bez przerywania.

Zalety

Stelaż Grohe Solido to doskonała jakość w atrakcyjnej cenie. Warto dopasować odpowiednią miskę z deską wolnoodpadającą. Stelaż WC Grohe może być montowany zarówno poziomo, jak i pionowo. Armatura zalicza się do I klasy głośności. Producent udziela na stelaż podtynkowy Solido 5-letniej gwarancji.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Odpływ:
Pionowy

Wymiary i waga (netto):

Waga:
13,3 kg
Wysokość:
113,0 cm
Szerokość:
50,0 cm
Głębokość / Grubość:
14,5 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry