2019-12-10 01:41


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Grohe Przycisk do stelaża Arena Cosmopolitan chrom

Nr produktu: 3249752
  • Dwudzielny
  • Wykończenie: chrom
  • Funkcja stop
Opis produktu
249,00

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3249752

Przycisk spłukujący GROHE Arena Cosmopolitan łączy w sobie wysoką funkcjonalność i elegancki design, dzięki czemu jest idealnym wyborem do nowoczesnej łazienki. Wykonany z wytrzymałego tworzywa ABS i pokryty lśniącym, odpornym na uszkodzenia chromem GROHE StarLight, przez lata będzie zachwycał nieskazitelnym wyglądem, który docenią wszyscy miłośnicy stylowego wzornictwa. Aby pomóc Ci oszczędzać wodę i zmniejszyć rachunki za wodę, przycisk GROHE Arena Cosmopolitan daje możliwość wyboru małej i dużej objętości spłukiwania, a dzięki systemowi Start/Stop, przepływ wody możesz zatrzymać w każdej chwili. Teraz, przyszłość cennych naturalnych zasobów leży dosłownie w Twoich rękach! Postaw na trwałe, a przy tym praktyczne i gustowne rozwiązania wybierając przycisk spłukujący GROHE Arena Cosmopolitan!

Wymiary i waga (netto):

Waga:
460 g
Wysokość:
13,0 cm
Szerokość:
16,8 cm
Głębokość / Grubość:
20,7 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry