2021-04-14 10:35


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Geberit Przycisk dwudzielny do stelaża Delta 20 chrom

Nr produktu: 5266689

  • Dwudzielny
  • Wykończenie: chrom
Opis produktu
345,00
345,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

tylko mniej niż 3 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 5266689

Cechy

Dwudzielny przycisk do stelaża Delta 20 marki Geberit jest przeznaczony do stelaży podtynkowych. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z chromowanym wykończeniem. To jedyny widoczny element całej instalacji podtynkowej, dlatego ważny jest jego wygląd oraz odpowiednie dopasowanie. Materiały użyte do jego produkcji gwarantują długą i bezawaryjną eksploatację oraz łatwe utrzymanie w czystości.

Zastosowanie

Przycisk Geberit przeznaczony jest do stelaża podtynkowego Delta 20. Doskonale nadaje się zwłaszcza do miejsc, gdzie toaleta jest intensywnie eksploatowana. Dzięki swojej dwudzielności umożliwia zaoszczędzenie zużycia wody, a co za tym idzie-mniejsze rachunki. Geberit Delta 20 posłuży równie dobrze w mieszkaniu czy domu prywatnym, jak również w miejscach użyteczności publicznej, hotelach, ośrodkach rekreacyjnych itp.

Zalety

Przycisk Delta 20 to produkt wysokiej jakości, dostępny w niezwykle atrakcyjnej cenie. Jest on niezbędny do prawidłowego funkcjonowania muszli, a ponieważ wykonano go z materiałów gwarantujących długoterminową eksploatację, jest inwestycją na długi czas. Warto więc zainwestować zarówno w cały stelaż, jak i przycisk, aby cieszyć się bezproblemowym, komfortowym używaniem toalety.

Wymiary i waga (netto):
Waga:284 g
Wysokość:16,5 cm
Szerokość:25,0 cm
Głębokość / Grubość:3,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry