2019-09-17 02:54


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Geberit Przycisk dwudzielny do stelaża Delta 20 chrom

Nr produktu: 5266689
  • Dwudzielny
  • Wykończenie: chrom
Opis produktu
329,00
329,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5266689

Cechy

Dwudzielny przycisk do stelaża Delta 20 marki Geberit jest przeznaczony do stelaży podtynkowych. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z chromowanym wykończeniem. To jedyny widoczny element całej instalacji podtynkowej, dlatego ważny jest jego wygląd oraz odpowiednie dopasowanie. Materiały użyte do jego produkcji gwarantują długą i bezawaryjną eksploatację oraz łatwe utrzymanie w czystości.

Zastosowanie

Przycisk Geberit przeznaczony jest do stelaża podtynkowego Delta 20. Doskonale nadaje się zwłaszcza do miejsc, gdzie toaleta jest intensywnie eksploatowana. Dzięki swojej dwudzielności umożliwia zaoszczędzenie zużycia wody, a co za tym idzie-mniejsze rachunki. Geberit Delta 20 posłuży równie dobrze w mieszkaniu czy domu prywatnym, jak również w miejscach użyteczności publicznej, hotelach, ośrodkach rekreacyjnych itp.

Zalety

Przycisk Delta 20 to produkt wysokiej jakości, dostępny w niezwykle atrakcyjnej cenie. Jest on niezbędny do prawidłowego funkcjonowania muszli, a ponieważ wykonano go z materiałów gwarantujących długoterminową eksploatację, jest inwestycją na długi czas. Warto więc zainwestować zarówno w cały stelaż, jak i przycisk, aby cieszyć się bezproblemowym, komfortowym używaniem toalety.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
284 g
Wysokość:
16,5 cm
Szerokość:
25,0 cm
Głębokość / Grubość:
3,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry