2019-12-15 20:08


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Grohe Vitalio Go 100 - zestaw prysznicowy

Nr produktu: 6388631
  • Słuchawka 1-strumieniowa o średnicy 100 mm
  • Powłoka Grohe StarLight zabezpiecza przed matowieniem i uszkodzeniami mechanicznymi
Opis produktu
189,00
189,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

4 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6388631

Z zestawem prysznicowym Grohe Vitalio Go 100, na nowo odkryjesz komfort codziennej kąpieli. W jego skład wchodzą 620 mm drążek, 1750 mm wąż i poręczna słuchawka prysznicowa, oferująca cudownie miękki, delikatny strumień Rain. Całość została pokryta chromowaną powłoką Grohe StarLight, która nie tylko znakomicie się prezentuje, ale też chroni przed uszkodzeniami i zmatowieniem, gwarantując nieskazitelny wygląd przez lata eksploatacji. Dla zapewnienia jak najwyższej wygody użycia, w słuchawce wykorzystano technologię DreamSpray, która odpowiada za utrzymanie równego ciśnienia w każdej dyszy, co przekłada się na wyjątkowo pełny strumień wody. Aby móc się cieszyć nim jak najdłużej, końcówki dysz zostały wykonane z silikonu SpeedClean, dzięki czemu wystarczy je przetrzeć, by pozbyć się osadów z kamienia. Wszystko to sprawia, że zestaw prysznicowy GROHE Vitalio Go 100 to znakomity wybór dla każdego miłośnika komfortowych kąpieli i trwałych, nowoczesnych rozwiązań - już dzisiaj zaproś go do swojej łazienki!

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
zestawy prysznicowe z drążkiem
kształt:
okrągły
ochrona przed skręcaniem:
tak

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,20 kg
Wysokość:
7,5 cm
Szerokość:
14,4 cm
Głębokość / Grubość:
65,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry