Einhell Zestaw nasadek udarowych - 5 szt.
Nr produktu: 7542509Opis produktu
Nr produktu: 7542509
5-częściowy zestaw nasadek udarowych Einhell to idealne rozwiązanie do bezpiecznej i sprawnej wymiany kół. Zapewnia optymalną ochronę i długą żywotność, szczególnie w przypadku delikatnych felg aluminiowych.
Nasadki wykonane są z wytrzymałej stali chromowo-molibdenowej fosforanowanej manganowo. Materiał ten jest bardziej wytrzymały niż konwencjonalna stal chromowo-molibdenowa i idealnie nadaje się do stosowania z kluczami udarowymi o wysokim momencie obrotowym. Dzięki długości 80 mm nasadki są łatwe w użyciu nawet w przypadku śrub z gniazdem wpuszczanym lub szerszych felg.
Plastikowa osłona całkowicie otacza nasadki, niezawodnie chroniąc lakierowane lub polerowane felgi przed uszkodzeniem. Dzięki temu powierzchnia felg aluminiowych pozostaje nieskazitelna.
Dzięki czerwonym, niebieskim i żółtym oznaczeniom kolorystycznym szybko i łatwo znajdziesz odpowiedni rozmiar nasadki - 17, 19 lub 21 mm. Nasadki są również oznaczone logo Einhell i wymiarami.
W zestawie znajduje się plastikowy miernik głębokości bieżnika o zakresie pomiaru od 0 do 35 mm. Pozwala on na precyzyjną ocenę bieżnika opony. Dodatkowo, biała kreda do oznaczania bieżnika lub ścianek bocznych opon ułatwia identyfikację felg podczas ich wymiany.
Zestaw znajduje się w praktycznym etui M CASE z wkładką EVA o wzorze włókna węglowego. Dzięki temu narzędzia są bezpiecznie przechowywane, uporządkowane i łatwo dostępne.
Dane wytwórcy
Einhell Polska Sp. z o.o.
Wymysłowskiego 1
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
sieci@einhell.pl
4009311092731
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Obszar zastosowania: | Wkręty |
| Materiał walizki: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Zestawy narzędzi |
| Nadaje się do: | Pojazd silnikowy |
| Odporność na ciepło: | Odporność na ciepło |
| Spis treści: | 5 szt. |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 810 g |
| Wysokość: | 18,5 cm |
| Szerokość: | 11,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 4,5 cm |










