Komplet mebli wypoczynkowych WAVELAND zielony 4-częściowy
Nr produktu: 7253545Opis produktu
Nr produktu: 7253545
Komplet mebli wypoczynkowych WAVELAND
Nowoczesny, 4-częściowy zestaw mebli ogrodowych, składający się z 2-osobowej sofy, dwóch wygodnych foteli i stolika. Będzie doskonale pasował zarówno do przestronnych ogrodów, jak i mniejszych tarasów.
Wytrzymała konstrukcja
Stalowa rama mebli w kolorze czarnym zapewnia wytrzymałość i odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Blat stołu wykonano z kamienia spiekanego w niezwykle eleganckim kolorze czarnego marmuru. Jego powierzchnia odznacza się wysoką trwałością, a jednocześnie jest łatwa w czyszczeniu.
Wysoki poziom komfortu
Miękkie poduszki z poliestru są odporne na wilgoć i blaknięcie. Ich stylowy kolor doskonale komponuje się z pozostałymi elementami zestawu, tworząc niezwykle nowoczesną całość.
Wymiary:
Sofa: 182 x 80 x 81 cm
Fotel: 90 x 79 x 81 cm
Stół: 110 x 55 x 38 cm
Liczba opakowań: 1
Wymiary:
Opakowanie 1: 187 x 85,5 x 87,5 cm, 69 kg
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007875117464
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Materiał obicia: | Tworzywo sztuczne |
| Z podłokietnikiem: | Z podłokietnikami |
| Rodzaj stelaża: | Stal |
| Rodzaj zestawu do siedzenia: | Zestaw wypoczynkowy |
| Kolor obicia: | Zielony |
| Liczba foteli ogrodowych (szt.): | 2 |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 48,6 kg |
| Wysokość: | 8,1 cm |
| Szerokość: | 18,2 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 7,5 cm |




















