Komplet mebli wypoczynkowych TAPENA szarobeżowy 4-częściowy
Nr produktu: 7398100Opis produktu
Nr produktu: 7398100
Zestaw mebli ogrodowych Tapena
Czteroczęściowy komplet mebli wypoczynkowych, składający się z dwuosobowej sofy, dwóch foteli z podłokietnikami i stolika, stworzy idealne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu.
Konstrukcja oparta jest na solidnych stalowych ramach malowanych proszkowo na czarno, które zapewniają stabilność i odporność na użytkowanie zewnętrzne. Zastosowanie tkaniny w kolorze taupe tworzy spójny, nowoczesny kontrast kolorystyczny, a stół ze szklanym blatem w dopasowanym odcieniu dopełnia całość, nadając zestawowi harmonijny i ponadczasowy charakter.
Materiały
Materiał: 77% polichlorek winylu, 23% poliester
Wymiary
- Sofa 2-osobowa: 81 cm x 120 cm x 67 cm (wys. x szer. x gł.), wysokość siedziska 41 cm, maksymalne obciążenie 220 kg
- Fotel (2 szt.): 81 cm x 63 cm x 67 cm (wys. x szer. x gł.), wysokość siedziska 41 cm, maksymalne obciążenie 110 kg
- Stolik: śr. 65 cm x 41 cm
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873338977
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Materiał obicia: | Polichlorek winylu |
| Liczba ławek ogrodowych (szt.): | 1 |
| Z podłokietnikiem: | Z podłokietnikami |
| Powierzchnia materiału ramy: | Powlekany proszkowo |
| Kolor materiału ramy: | Czarny |
| Wysokość siedzenia: | 41 cm |
| Wysokość oparcia: | 81 cm |
| Nośność(kg): | 110 kg |
| Rodzaj stelaża: | Stal |
| Rodzaj zestawu do siedzenia: | Zestaw wypoczynkowy |
| Kolor obicia: | Szarobrązowy |
| Liczba foteli ogrodowych (szt.): | 2 |
| Głębokość siedzenia: | 67 cm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 25,0 kg |


























