Komplet mebli wypoczynkowych FOLKSTON antracyt 4-częściowy
Nr produktu: 7253883Opis produktu
Nr produktu: 7253883
Komplet mebli wypoczynkowych FOLKSTON składa się z czterech części: trzyosobowej sofy, dwóch foteli oraz dużego stolika. Zapewnia miejsce do siedzenia aż dla pięciu osób, będzie więc kompleksowym wyposażeniem nawet na większe spotkania rodzinne i towarzyskie.
Wysoka jakość wykonania
Meble charakteryzuje solidność i wysoka jakość wykonania. Stelaż wykonano z aluminium, dzięki czemu są nie tylko stabilne i trwałe, ale także lekkie. Materiał ten zapewnia także bezproblemową pielęgnację, bez konieczności stosowania specjalistycznych środków czyszczących. Do aplikacji wykończeniowych mebli użyto drewna akacjowego z certyfikatem FSC. Pochodzi ono z lasów zarządzanych wyłącznie w sposób zrównoważony.
Komfortowe poduszki
W zestawie znajdują się poduszki siedziskowe i oparciowe, pokryte wysokiej jakości poliestrem 180 gr i wypełnione gąbką poliestrową, co zapewnia relaks na najwyższym poziomie. Ich ciemnoszary kolor doskonale kontrastuje z drewnianymi elementami zestawu.
Elegancki design
Zestaw Folkston zwraca na siebie uwagę modnym obecnie połączeniem szarości z kolorystyką drewna. Grafitowy stelaż dobrze współgra z szarymi poduszkami. Ponadczasowe, eleganckie wzornictwo przypadnie do gustu zarówno miłośnikom klasycznego, jak i nieco bardziej nowoczesnego designu.
Wymiary:
Stół: 110 x 70 x 42 cm
Fotel: 73 x 70 x 84,5 cm
Sofa: 203 x 70 x 84,5 cm
Liczba opakowań: 2
Wymiary:
Opakowanie 1: 72,5 x 67 x 53 cm, 26 kg
Opakowanie 2: 197,5 x 67 x 38 cm, 30,5 kg
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007875117754
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Materiał obicia: | Poliester |
| Liczba ławek ogrodowych (szt.): | 1 |
| Z podłokietnikiem: | Z podłokietnikami |
| Kolor materiału ramy: | Czarny |
| Wysokość siedzenia: | 46 cm |
| Wysokość oparcia: | 95,5 cm |
| Nośność(kg): | 110 kg |
| Rodzaj stelaża: | Aluminium |
| Rodzaj zestawu do siedzenia: | Zestaw |
| Kolor obicia: | Szary |
| Liczba foteli ogrodowych (szt.): | 2 |
| Szerokość siedzenia: | 70 cm |
| Głębokość siedzenia: | 72,5 cm |






















































