Komplet mebli wypoczynkowych CLAREMONT biały 4-częściowy
Nr produktu: 7398282Opis produktu
Nr produktu: 7398282
Komplet mebli ogrodowych Claremont to idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć stylową i przytulną przestrzeń do relaksu na tarasie, patio lub w ogrodzie. Harmonijna kolorystyka mebli doskonale współgra z naturalnym otoczeniem.
Miejsce do wypoczynku dla 4 osób
Zestaw składa się z dwuosobowej sofy, dwóch wygodnych foteli oraz praktycznego stolika. To świetna opcja na kameralne spotkania towarzyskie na świeżym powietrzu.
Wygodne i praktyczne poduszki
Wyjątkowy komfort użytkowania zapewnia bogaty komplet poduszek w eleganckim, kremowo-białym odcieniu. W zestawie znajduje się duża poduszka na siedzisko sofy, dwie poduszki na siedziska foteli oraz cztery miękkie poduszki oparciowe, wykonane z trwałego poliestru. Zdejmowane pokrowce poduszek siedziskowych można bez problemu prać w pralce w temperaturze 30°C, co znacznie ułatwia utrzymanie mebli w nienagannym stanie przez cały sezon.
Materiały
Poduszki na siedzisko i oparcie: Materiał 100% poliester, podszewka 100% polipropylen, wypełnienie 100% poliester
Poduszki na siedzisko: Pianka poliuretanowa
Wymiary
- Sofa dwuosobowa: 88 cm x 146 cm x 72 cm (wys. x szer. x gł.), wysokość siedziska 47 cm, maksymalne obciążenie 220 kg
- Krzesła (2 szt.): 88 cm x 69 cm x 72 cm (wys. x szer. x gł.), wysokość siedziska 47 cm, maksymalne obciążenie 110 kg
- Stół: 40 cm x 90 cm x 58 cm (wys. x szer. x gł.)
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873330186
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Materiał obicia: | Poliester |
| Liczba ławek ogrodowych (szt.): | 1 |
| Z podłokietnikiem: | Z podłokietnikami |
| Powierzchnia materiału ramy: | Powlekany proszkowo |
| Kolor materiału ramy: | Zielony |
| Wysokość siedzenia: | 46 cm |
| Wysokość oparcia: | 88 cm |
| Nośność(kg): | 110 kg |
| Rodzaj stelaża: | Stal |
| Rodzaj zestawu do siedzenia: | Zestaw wypoczynkowy |
| Kolor obicia: | Biały |
| Liczba foteli ogrodowych (szt.): | 2 |
| Głębokość siedzenia: | 72 cm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 56,1 kg |






















