2018-12-11 12:19
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Zestaw malarski 5-częściowy

Nr produktu: 2458347
  • Zestaw 5-częściowy
  • Z kratką do ściągania nadmiaru farby
  • Z wkładem do wałka i uchwytem
Opis produktu
 
23,99
23,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie, możliwe zamówienie czas dostawy 4-6 dni roboczych

Opis produktu

Nr produktu: 2458347

Zestaw malarski 5-częściowy.
Składa się z dwóch wałków typu westan, jednego o szerokości 190 mm, z runem o wysokości 18 mm, drugiego o szerokości 100 mm i wysokości runa 12 mm oraz z dwóch uchwytów do tych wałków, kratki do odsączania nadmiaru farby o wymiarach 190 mm x 230 mm, a także z dwóch pędzli: ławkowca do ścian i sufitów i pędzla płaskiego do grzejników.
Wałki westan przeznaczone są do malowania chłonnych, gładkich powierzchni wszystkimi rodzajami farb nieścieralnych. Posiadają gęste poszycie z poliestru. Charakteryzują się dużą zdolnością przenoszenia farby i równomiernym jej rozprowadzaniem.
Pędzel ławkowiec stosowany jest do malowania farbami emulsyjnymi, gruntami, farbami podkładowymi oraz fasadowymi. Posiada zaczep do osadzenia go na brzegu pojemnika.
Uchwyt do mniejszego wałka ma przedłużony trzpień, co umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Oba uchwyty do wałków i ławkowiec wyposażone są w rękojeści z tworzywa sztucznego z systemem mocowania na wcisk, umożliwiającym szybki montaż na trzonkach teleskopowych. Posiadają też otwory do zawierzenia narzędzi np. na haczyku.
Zestaw stanowi praktyczne wyposażenie malarskie do wykonywania domowych remontów.

Wymiary i waga (netto):

Wysokość:
39,0 cm
Szerokość:
25,0 cm
Głębokość / Grubość:
7,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry