2019-03-23 13:53
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Wieszak ścienny HA 4 haczyki chrom orzech

Nr produktu: 5224985
 • 4 chromowane haczyki
 • Szerokość: 406 mm
 • Przykręcany do ściany
Opis produktu
81,99

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

4 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5224985

Cechy

Wieszak ścienny to element wyposażenia niezbędny w każdym domu, a także biurze i wielu innych miejscach użyteczności publicznej. Składa się z długiej na 406 mm listwy w kolorze ciemnego orzecha, do której przymocowane są cztery solidne, chromowane haczyki. Połączenie tych kolorów jest idealne. Znajdujące się na listwie elementy ozdobne sprawiają, że wieszak ścienny prezentuje się wyjątkowo estetycznie.

Montaż

W przypadku wieszaków istotną rolę odgrywa ich stabilność. Przedstawiany model należy przykręcić do ściany z dwóch stron, co zagwarantuje dobre rozłożenie obciążenia oraz wyeliminuje ryzyko przesuwania się wieszaka. Ponadto same haczyki cechują się dużą wytrzymałością i mogą bez trudu udźwignąć spory ciężar wierzchnich ubrań. Do montażu wieszaka na ścianie można użyć haków ściennych lub-w razie potrzeby-haków do betonu.

Zalety

Wieszak ścienny HA jest dostępny w OBI w bardzo atrakcyjnej cenie. Polecany każdemu, kto dba o elegancki design i pragnie wzbogacić wystrój wnętrza. Podczas aranżacji przestrzeni warto zaplanować każdy najmniejszy detal, w tym także takie niezbędne i praktyczne dodatki, jak właśnie pasujący do wystroju wieszak, klamka do okna, klamka do drzwi, a nawet zawiasy. W końcu diabeł tkwi w szczegółach!

Wymiary i waga (netto):

Waga:
390 g
Wysokość:
7,0 cm
Szerokość:
40,5 cm
Głębokość / Grubość:
7,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Opinia (1)

 4 z 5
 • 5(0)
 • 4(1)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

4

ChewBuble (2016-01-20)

designerski wieszak

dobrze prezentuje się na białej ścianie, a przy okazji w pełni spełnia swoją rolę wieszaka na ubrania. Wytrzymały i łatwy w montażu.

2 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry