2021-03-06 08:57


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Wieszak ścienny HA 4 haczyki chrom orzech

Nr produktu: 5224985

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Zestawy akcesoriów do łazienki

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5224985

Cechy

Wieszak ścienny to element wyposażenia niezbędny w każdym domu, a także biurze i wielu innych miejscach użyteczności publicznej. Składa się z długiej na 406 mm listwy w kolorze ciemnego orzecha, do której przymocowane są cztery solidne, chromowane haczyki. Połączenie tych kolorów jest idealne. Znajdujące się na listwie elementy ozdobne sprawiają, że wieszak ścienny prezentuje się wyjątkowo estetycznie.

Montaż

W przypadku wieszaków istotną rolę odgrywa ich stabilność. Przedstawiany model należy przykręcić do ściany z dwóch stron, co zagwarantuje dobre rozłożenie obciążenia oraz wyeliminuje ryzyko przesuwania się wieszaka. Ponadto same haczyki cechują się dużą wytrzymałością i mogą bez trudu udźwignąć spory ciężar wierzchnich ubrań. Do montażu wieszaka na ścianie można użyć haków ściennych lub-w razie potrzeby-haków do betonu.

Zalety

Wieszak ścienny HA jest dostępny w OBI w bardzo atrakcyjnej cenie. Polecany każdemu, kto dba o elegancki design i pragnie wzbogacić wystrój wnętrza. Podczas aranżacji przestrzeni warto zaplanować każdy najmniejszy detal, w tym także takie niezbędne i praktyczne dodatki, jak właśnie pasujący do wystroju wieszak, klamka do okna, klamka do drzwi, a nawet zawiasy. W końcu diabeł tkwi w szczegółach!

Wymiary i waga (netto):
Waga:390 g
Wysokość:7,0 cm
Szerokość:40,5 cm
Głębokość / Grubość:7,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry