2021-05-16 16:41


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Weź udział w programie rządowym „Moja Woda”!
Zyskaj nawet do 5 000 zł dofinansowania!

Garantia Zbiornik na deszczówkę Herkules 1600 L zielony

Nr produktu: 6543086

  • Pojemność: 1600 L
  • Instalacja podziemna, naziemna i w piwnicy
Opis produktu
1 799,00 zł Oszczędzasz 340 zł
1 459,00
1 459,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

9 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 6543086

Wszechstronny zbiornik Herkules z możliwością instalacji podziemnej, naziemnej i w piwnicy. Odporny na wodę gruntową. Wszechstronny - instalacja podziemna, naziemna i w budynku. Instalacja naziemna - montaż Herkulesa jest bardzo prosty. W połączeniu z akcesoriami Graf (np. filtrami rynnowymi), stanowi idealne rozwiązanie do zbierania deszczówki. Instalacja podziemna - Herkules sprawdzi się również jako zbiornik podziemny. Jest odporny na napór wody gruntowej aż do górnej krawędzi zbiornika. Instalacja w piwnicy: dzięki kompaktowym wymiarom mieści się w standardowych drzwiach ( 80 cm). Szybki montaż (bez konieczności użycia śrub). Możliwość powiększenia pojemności poprzez rozbudowę o kolejne zbiorniki 1000 l. Łatwy w transporcie oraz przechowywaniu dzięki małej wadze i małym gabarytom.

Wymiary i waga (netto):
Waga:60,0 kg
Wysokość:160,0 cm
Szerokość:135,0 cm
Głębokość / Grubość:135,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry