Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

GARANTIA Zbiornik Herkules 1600 L zielony

Nr produktu: 6543086

  • Zbiornik na deszczówkę
  • Instalacja podziemna, naziemna i w piwnicy
  • Materiał w 100% nadający się do recyklingu (ekologiczny polietylen)
  • Możliwość ubiegania się o dofinasowanie do 5000 zł z programu rządowego MOJA WODA
  • Pojemność 1 600L
Opis produktu
1 699,00 zł Oszczędzasz 240 zł
1 459,00
1 459,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

5 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 6543086

Posiadanie własnego przydomowego ogródka nosi ze sobą wiele plusów, w tym m.in. fakt możliwości wykorzystania ekologicznych rozwiązań, które znacznie wpłyną na portfel domowników, zmniejszając rachunki za wodę z instalacji miejskiej. Jak to możliwe? Wystarczy zamontować w ogrodzie naziemny zbiornik na deszczówkę, który umożliwi odzysk wody deszczowej. Ze zbiorników mogą korzystać zarówno właściciele domków jednorodzinnych, ogródków działkowych i domków rekreacyjnych, jak i instytucje publiczne, np. kościoły. Zbiorniki dzielimy na naziemne i podziemne, a także dostosowujemy je do preferowanej wielkości.

Ponadto na zbiorniki podziemne i naziemne przysługuje możliwość ubiegania się o dofinansowanie w postaci dotacji w wysokości do 5 tysięcy złotych dla właścicieli budynków jednorodzinnych z programu rządowego MOJA WODA.

GARANTIA Zbiornik Herkules 1600 L zielonyZbiornik na deszczówkę o pojemności 1 600 L wykonany został z ekologicznego polietylenu nadającego się w 100% do recyklingu. Ten praktyczny zbiornik na wodę deszczową ma wszechstronne zastosowanie, gdyż można go użyć, jako zbiornik podziemny, zbiornik naziemny oraz zbiornik montowany w piwnicy.

Zbiornik Herkules 1 600L w kolorze zielonym zbiera i gromadzi deszczówkę, którą następnie można wykorzystać przy różnych czynnościach wykonywanych w ogrodzie. Wymiary zbiornika wynoszą 160 cm szerokość, 135 cm wysokość oraz pojemność 1 600L.

zbiornik Herkules 1600 litrów

Wielofunkcyjny zbiornik na deszczówkę

Wielofunkcyjne zbiorniki na deszczówkę sprawdzą się wszędzie tam gdzie ich zastosowanie nie ogranicza się jedynie do czynności ogrodowych, czy mycia samochodu. Woda zgromadzona w znacznie większej pojemności zbiornikach zainstalowanych pod ziemią może być także wykorzystywana w budynku. Podziemne zbiorniki na wodę deszczową mieszczą od kilkuset do nawet kilku metrów sześciennych wody. Najczęściej mają kształt prostopadłościanu, spłaszczonej kuli lub poziomego walca, a dzięki umieszczeniu ich pod ziemią gdzie jest chłodno i ciemno, w wodzie nie rozwijają się mikroorganizmy i glony, tym samym deszczówka jest mniej zanieczyszczona.

zbiornik Herkules 1600 litrów

Wszechstronny zbiornik na wodę deszczową Herkules łączy w sobie 3 możliwości montażowe. Instalacja naziemna. Zbiornik naziemny powinien znajdować się blisko rury spustowej od rynny, a także posiadać swobodny dostęp do kranu spustowego wody. Jeżeli kran znajduje się zbyt nisko rozważ ustawienie zbiornika na stabilnym podwyższeniu. Sprawdzone akcesoria GRAF, np. filtry rynnowe stanowią idealne rozwiązanie do zbierania wody deszczowej. Instalacja podziemna. Zbiornik Herkules odporny jest na napór wody gruntowej aż do górnej krawędzi zbiornika. Zbiornik można zainstalować pod ziemią poprzez dedykowane akcesoria GRAF, np. w postaci rury nośnej. Instalacja w piwnicy. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom zbiornik HERKULES mieści się w standardowych drzwiach o wymiarach 80 cm.

Dlaczego warto korzystać z wody deszczowej

Instalacja zbiornika podziemnego na wodę deszczową to korzystne rozwiązanie zarówno dla portfela (znaczna oszczędność pieniędzy i większa niezależność od dostawców wody, czy wzrostów jej cen) oraz dla środowiska, gdyż pozwala na zaoszczędzenie wody pitnej do nawet 50%. Ponadto korzystanie z deszczówki odciąża kanalizację ściekową oraz ma korzystny wpływ na poziom wód gruntowych.

Zalety posiadania zbiornika na wodę HERKULES

4Rain Zbiornik Herkules 1600 L zielony to bardzo dobry stosunek ceny do jakości oferowanego produktu. Zbiornik można rozbudować w zależności od potrzeb dzięki formowanym dyszom i powierzchniom przyłączeniowym. Waga i praktyczne rozmiary zbiornika na deszczówkę u

Wymiary i waga (netto):
Waga:60,0 kg
Wysokość:160,0 cm
Szerokość:135,0 cm
Głębokość / Grubość:135,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 2 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

do góry