Opaska do rur 125x40x42
Nr produktu: 5610621Opis produktu
Nr produktu: 5610621
Opaska do rur 125x40x42
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874924643
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Powierzchnia: | Żółty ocynkowany |
| Wykonanie: | Zaciski rurowe |
| Z_kontrolą nadzoru budowlanego: | Bez kontroli nadzoru budowlanego |
| Materiał: | Stal |
| Z regulacją: | Bez regulacji |
| Treść opakowania: | 1 szt. |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 720 g |
| Wysokość: | 12,5 cm |
| Szerokość: | 4,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 3 mm |








