Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Lux-Tools Zacisk tulejkowy aluminiowy 4mm 10szt.

Nr produktu: 6837637

  • Do zaciskania i łączenia lin
  • Stosowane w budownictwie, ogrodnictwie, branży reklamowej
  • Łatwy montaż
Opis produktu

Kolor:

Warianty:

 
6,99
0,70 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

Produkt niedostępny w wybranym markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6837637

Zacisk tulejkowy aluminiowy 4mm 10szt., marki Lux-Tools.

Stosuje się je do zakończeń pętli zaciskanych tulejami, do wykonania zawiesi i wyposażenia wykorzystujących liny stalowe do dźwignic. Przy doborze prawidłowej tulei należy uwzględnić: zmierzoną średnicę liny, typ liny i rdzenia, współczynnik nominalnego metalicznego pola powierzchni przekroju liny. Ułożenie tulei przed zaciskaniem powinno zagwarantować, że odległość po zaciskaniu zapewnia: prześwit pomiędzy kauszą i tuleją, kausza jest zaciśnięta w pętli.
Tuleje należy zaciskać jedynie w przystosowanej do tego prasie hydraulicznej lub pneumatycznej przez zgniot. Tuleję należy ustawić w prasie w stabilnym poziomym położeniu. Tuleje o wielkościach do 5 mm można zaciskać stosując narzędzia ręczne. Główną oś przekroju poprzecznego tulei owalnej należy ustawić w linii z kierunkiem zaciskania. Po zakończeniu operacji zaciskania powierzchnie styku dwóch części prasy powinny zejść się ze sobą. Tuleję należy zaciskać w jednym kierunku bez obracania. Wypływki powstające na tulei należy usunąć, tak by nie uszkodzić tulei ani liny.

Wymiary i waga (netto):
Waga:10 g
Wysokość:2,0 cm
Szerokość:10,0 cm
Głębokość / Grubość:6,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

do góry