Eko-Light Moduł LED Fix fi160 20W 4000K 2050lm IP20
Nr produktu: 7248081Opis produktu
Nr produktu: 7248081
Eko-Light Moduł LED Fix fi160 20W 4000K 2050lm IP20
Oferowane przez firmę Eko-Light moduły LED FIX to niezawodne rozwiązanie do wymiany źródła światła w plafonach. Wykonane z aluminium i trwałego tworzywa sztucznego, zapewniają solidność oraz trwałość.
Te wymienne moduły FIX LED, zmontowane na magnesie, zostały stworzone z myślą o oprawach, w których konieczna jest zmiana lub modyfikacja źródła światła na bardziej energooszczędne. Proces wymiany jest niezwykle prosty - wystarczy usunąć dotychczasowe elementy z lampy zawierające stare źródło światła i zamontować odpowiedni moduł LED.
Dzięki wbudowanym magnesom, moduł charakteryzuje się niezwykłą łatwością montażu, a zastosowane wysokiej jakości diody LED SMD zapewniają energooszczędność oraz długi czas użytkowania. Dzięki modułom LED FIX, możliwa jest szybka i efektywna modernizacja opraw, przyczyniająca się do zwiększenia wydajności energetycznej oraz trwałości oświetlenia.
Źródło światła o mocy 20W emituje strumień świetlny na poziomie 2050 lumenów o neutralnej białej barwie 4000K.
Dane wytwórcy
Eko-Light Team Sp. z o.o.
Główna 142
42-280 Częstochowa
eko-light@eko-light.com
5902693804635
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Barwa światła: | Biała neutralna (3.400 do 5.300 k) |
| Strumień świetlny w lumenach: | 2 050 lm |
| Zużycie energii: | 20 W |
| Temperatura barwy: | 4 000 K |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 127 g |
| Wysokość: | 2,5 cm |
| Szerokość: | 16,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 16,5 cm |














