Osram Żarówka LED RGB 4,2W GU10 250 lm 2700K
Nr produktu: 6768394Opis produktu
Nr produktu: 6768394
Osram Żarówka LED RGB 4,2W GU10 250 lm 2700K
Energooszczędne rozwiązanie dla domów, mieszkań i wszelkich pomieszczeń użytkowych. Emituje białe, ciepłe światło o temperaturze barwowej 2700K, dzięki czemu nie męczy oczu. Posiada klasę energetyczną G. Kąt rozsyłu światła wynosi 120 st. Strumień świetlny oscyluje na poziomie 250 lm. Funkcja zmiany kolorów odbywa się przy pomocy komfortowego w obsłudze i intuicyjnego pilota zdalnego sterowania na podczerwień.
Dane wytwórcy
Ledvance Sp. z o.o.
F.Klimczaka 1 lok.KL.E
02-797 Warszawa
InfoPL@ledvance.com
4058075445970
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Gwint: | GU10 |
| Kształt lampy: | Inne formy |
| Barwa światła: | Ciepła (2.700 do 3.300 k) |
| Czujnik ruchu: | Bez czujnika ruchu |
| Zdalne sterowanie: | Z pilotem |
| Funkcja ściemniania: | Możliwość ściemniania |
| Rodzaj ściemniania: | ściemnianie pilotem zdalnego sterowania |
| Możliwość sterowana aplikacją mobilną: | Bez możliwości sterowania przez aplikację |
| Sterownie włącznikiem w ścianie: | Sterownie włącznikiem w ścianie |
| Rodzaj żarówki: | Normalny |
| Średnica: | 50 mm |
| Żarówka kolorowa: | Smokey |
| Strumień świetlny w lumenach: | 250 lm |
| Zużycie energii: | 4,2 W |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie sieciowe: | 230 V |
| Okres użytkowania: | 25 000 h |
| Zamiennik żarówki: | 25 W |
| Temperatura barwy: | 2 700 K |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 26 g |
| Wysokość: | 5,6 cm |
| Szerokość: | 5,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 5,0 cm |
























