ORO Żarówka LED GU10 5W 4000K 450lm ściemnialna
Nr produktu: 7375389Opis produktu
Nr produktu: 7375389
ORO Żarówka LED GU10 5W 4000K 450lm ściemnialna
Żarówki LEDowe to coraz popularniejsze, energooszczędne rozwiązanie dla domów, mieszkań i wszelkich pomieszczeń użytkowych. Dają one efektywne światło przy niższym poborze energii niż żarówka tradycyjna.
Źródło światła z gwintem GU10 o mocy 5W emituje strumień świetlny na poziomie 450 lumenów o neutralnej białej barwie światła o temperaturze 4000K.
Żarówka LED jest zamiennikiem tradycyjnej żarówki o mocy 41W.
Żarówka z możliwością ściemniania.
Dane wytwórcy
LED-POL Sp. z o.o. sp.k.
Kustronia 40
43-300 Bielsko-Biała
biuro@led-pol.pl
5902533199679
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Gwint: | GU10 |
| Barwa światła: | Biała neutralna (3.400 do 5.300 k) |
| Strumień świetlny w lumenach: | 450 lm |
| Zużycie energii: | 5 W |
| Zamiennik żarówki: | 40 W |
| Temperatura barwy: | 4 000 K |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 23 g |
| Wysokość: | 5,4 cm |
| Szerokość: | 5,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 5,0 cm |












