Goldlux Żarówka LED PLATINUM GU10 5W 6500K 470lm
Nr produktu: 7455231Opis produktu
Nr produktu: 7455231
Goldlux Żarówka LED PLATINUM GU10 5W 6500K 470lm
Żarówka LED GU10 to doskonały zamiennik tradycyjnych żarówek. Źródła światła LED pozwalają oszczędzić ok. 80% energii i są obecnie najbardziej energooszczędnym rozwiązaniem oświetleniowym do zastosowania w domu oraz w pomieszczeniach biurowych czy usługowych.
Diody LED są bardzo trwałe, a trzonek GU10 pozwala na zastosowanie żarówki w tradycyjnych oprawach oświetleniowych.
Źródło światła o mocy 5W emituje strumień świetlny na poziomie 470 lumenów o zimnej białej barwie 6500K.
Dane wytwórcy
Sanico Electronics PolskaSp. z o.o.
Okólna 45
05-270 Marki
sanico@sanico.com.pl
5901508318916
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Gwint: | GU10 |
| Barwa światła: | Zimna (> 5.300 k) |
| Strumień świetlny w lumenach: | 470 lm |
| Zużycie energii: | 5 W |
| Temperatura barwy: | 6 500 K |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 40 g |
| Wysokość: | 5,5 cm |
| Szerokość: | 5,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 5,0 cm |
















