Bright Home Żarówka 110° GU10 8W 3000K 806lm 3 szt.
Nr produktu: 7367030Opis produktu
Nr produktu: 7367030
Bright Home Żarówka BH 110° GU10 8W 3000K 806lm 3 szt.
Żarówki LED z trzonkiem GU10 to energooszczędne źródła światła, idealne do reflektorów, opraw punktowych i oświetlenia sufitowego. Emitują światło w wersji ciepłej, neutralnej lub zimnej, oferując komfort dopasowany do Twoich potrzeb. Dzięki szerokiemu kątowi rozsyłu skutecznie oświetlają całe wnętrze. Kompaktowy rozmiar i intuicyjny montaż sprawiają, że są gotowe do użycia w kilka chwil. To praktyczny wybór do nowoczesnych wnętrz i codziennego użytkowania.
Żarówka LED o mocy 8W jest odpowiednikiem tradycyjnego źródła światła o mocy 60W. Emituje strumień świetlny na poziomie 806 lumenów o ciepłej białej barwie 3000K.
Dane wytwórcy
Eko-Light Team Sp. z o.o.
Główna 142
42-280 Częstochowa
eko-light@eko-light.com
5902693720171
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Gwint: | GU10 |
| Barwa światła: | Ciepła (2.700 do 3.300 k) |
| Strumień świetlny w lumenach: | 806 lm |
| Zużycie energii: | 8 W |
| Zamiennik żarówki: | 35 W |
| Temperatura barwy: | 3 000 K |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 87 g |
| Wysokość: | 5,8 cm |
| Szerokość: | 5,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 5,0 cm |












